Презентація "Алжир в ХХ столітті"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Алжир в ХХ столітті"
Слайд #1
Презентація на тему: «Алжир в ХХ ст»
Підготувала
Анна Петрух
11-Б


Слайд #2
Історія Алжиру тісно повязана з історією Північної Африки, яку також часто називають Магріб.


Слайд #3
Алжирська Народна Демократична Республіка 
Державний прапор.
Герб.


Слайд #4
Лише з середини 1961 р. почали з'являтися надії на мирне вирішення алжирського питання. Ряд взаємних поступок під час переговорів, що відбулися 18 березня 1962 р. у французькому місті Евіан-ле-Бене між ФНЗ і Францією, привів до припинення воєнних дій.


Слайд #5
Алжир отримав незалежність у 1962 році після 8 років війни з французами. Ахмед Бен Белла, лідер Національного Фронту визволення, був обраний президентом, але1965 року — скинутий під час військового перевороту.
Ahmed Ben Bella


Слайд #6
Ахмед бен Белла (Мухаммад Ахмад бін Балла),— перший президент Алжиру, якого часто розглядають як батька алжирської нації.
Він був обраний президентом Алжиру на безальтернативних виборах в 1963р.


Слайд #7
Алжир як і раніше існував за рахунок щорічних субсидій Франції і допомоги інших країн, включаючи позики СРСР і КНР, а також постачання продовольства зі США.


Слайд #8
 Ахмед Бен Белла 1965 року був скинутий з поста презедента під час військового перевороту , організованого воєнним лідером та колишнім другом Бен Белли Хуарі Бумедьєном.
Хуарі Бумедьєном
Бен Белла


Слайд #9
Після Бен Белла на пост прийшов Хуарі Бумедьєн.За роки його правління був введений  Режим Бумедьєна. Вживалися заходи для реформування сільського господарства, розвитку промислового виробництва і вирішення проблеми безробіття. 


Слайд #10
У 1969 р. Алжир став членом Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) і відіграв важливу роль у чотириразовому підвищенні цін на нафту у 1973–1974 рр. і встановленні ембарго на продаж нафти Ізраїлю.


Слайд #11
 У 1970-х роках різко збільшилися державні надходження Алжиру від продажу нафти і природного газу. Незважаючи на те що був режим Бумедьєна, економіка країни залишалася у великій залежності від нафтогазового сектора.


Слайд #12
 Покращення відносин між сусідніми державами створило умови для проголошення Союзу Арабського Магрибу, організації, спрямованої на зміцнення політичних і економічних зв'язків північноафриканських держав (Алжиру, Лівії, Мавританії, Марокко і Тунісу).


Слайд #13
Дякую за увагу!