Презентація "ООН"

-4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "ООН"
Слайд #1
Організація Об’єднаних Націй(ООН)
Всесвітньо міжнародне об’єднання


Слайд #2
Метою ООН є підтримання та зміцнення миру, безпеки і розвитку співробітництва між державами.
Мета ООН


Слайд #3
Розроблений на конференції в Думбартон-Оксі (США) в 1944р. представниками СРСР, США, Великобританії та Китаю. Підписаний 26 червня 1945р. державами-учасницями Сан-Францісской конференції. До складу організації увійшло 200 держав. Головні принципи статуту:
суверенна рівність усіх держав
вирішення суперечок ТІЛЬКИ мирними способами
невтручання ООН у внутрішні справи всіх держав і т.д.
Статут ООН


Слайд #4
Генеральна Асамблея ООН
Рада Безпеки
Економічна і Соціальна Рада
Рада по опіці
Міжнародний Суд
Секретаріат
Гловні органи ООН


Слайд #5
Штаб-квартира ООН знаходиться в Нью-Йорку
Офіційними мовами організації є англійська, іспанська, китайська, російська та французька
З 1 січня 1997р. Ген.сек.-му був К.Аннан (Гана)
Розміщення


Слайд #6
Історія створення
Після невдалих спроб та рішень Ліги Націй (1919–1946), до якої принципово не приєднувалися Сполучені Штати Америки, в 1945 році була створена Організація Об'єднаних Націй для підтримки міжнародного миру і розвитку співробітництва у вирішенні міжнародних проблем економічного, соціального та гуманітарного характеру. Перші задуми та конкретний план для нової всесвітньої організації було підготовлено під егідою Державного департаменту США у 1939 році. А Франклін Д. Рузвельт тоді вперше ввів поняття «Організація Об'єднаних Націй» як термін для позначення союзних країн. Цей термін був вперше офіційно використаний 1 січня 1942 Організація Об'єднаних Націй офіційно існує з 24 жовтня 1945 після ратифікації Статуту п'ятьма постійними членами Ради Безпеки — Францією, Республікою Китай, СРСР,Великобританією і Сполученими Штатами і більшістю — 46 іншими сторонами, що теж підписали цей договір-статут.


Слайд #7
Членство в ООН
Членами ООН можуть бути всі миролюбні держави, які беруть на себе зобов'язання дотримуватися статуту і, на думку ООН, можуть і прагнуть ці зобов'язання виконувати. Нових членів приймає Генеральна Асамблея за рекомендацією Ради Безпеки.


Слайд #8
Україна в ООН
Україна в числі перших пiдписала Статут i увiйшла в групу з 51 держави-засновниці ООН. Пiсля проголошення незалежностi України участь у дiяльностi Органiзацiї Об'єднаних Нацiй було визначено одним з прiоритетних напрямiв зовнiшньої полiтики нашої держави.
Як одна з держав-засновниць ООН, Україна неухильно дотримується цiлей та принципiв Статуту Органiзацiї, робить суттєвий вклад у її дiяльнiсть у сферах пiдтримання мiжнародного миру та безпеки, роззброєння, економiчного та соцiального розвитку, захисту прав людини, змiцнення мiжнародного права тощо.


Слайд #9
Виконав учень 10 б класуКолодій Максим