Презентація "Чорнобильська катастрофа"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Чорнобильська катастрофа"
Слайд #1
Чорно́бильська катастро́фа
 — екологічно-соціальна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986року, розташованої на території України (у той час — Української РСР). Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім[1]. На думку багатьох людей, зокрема тодішньої голови Президії Верховної Ради УРСР Валентини Семенівни Шевченко, ця подія так само як офіційна реакція, яка була продемонстрована у Москві, стала однією з причин розвалу СРСР.
Презентацію підготувала
Учениця 9-Б класу
НВК №1
м. К.-каширського
Качур Діана


Слайд #2


Слайд #3


Слайд #4


Слайд #5


Слайд #6


Слайд #7
Фото з журналу «Радянське життя»: головний зал 1-го енергоблоку Чорнобильської АЕС 29 квітня 1986 року в Чорнобилі. Радянський Союз визнав, що на електростанції сталася аварія, але не надав додаткової інформації. (AP Photo)


Слайд #8
Шведський фермер прибирає заражену радіоактивними опадами солому через кілька місяців після вибуху на ЧАЕС у червні 1986 року. (STF/AFP/Getty Images)


Слайд #9
Радянський медичний працівник обстежує дитину, яка була евакуйована з зони катастрофи в радгосп «Копелово» під Києвом 11 травня 1986 року. Знімок був зроблений під час поїздки, організованої радянською владою з метою показати, як вони справляються з аварією. (AP Photo/Boris Yurchenko)


Слайд #10
. Голова Президії Верховної Ради СРСР Михайло Горбачов (у центрі) та його дружина Раїса Горбачова під час бесіди з керівництвом АЕС 23 лютого 1989. Це був перший візит радянського лідера на станцію після аварії, що сталася в квітні 1986 року. (AFP PHOTO/TASS)


Слайд #11
Кияни стоять у черзі за бланками перед перевіркою на предмет зараження радіацією після аварії на Чорнобильській АЕС, у Києві 9 травня 1986 року. (AP Photo/Boris Yurchenko)


Слайд #12
Один із інженерів, що працювали на ЧАЕС, проходить медичний огляд в санаторії «Лісова поляна» 15 травня 1986 року, через кілька тижнів після вибуху. (STF/AFP/Getty Images)


Слайд #13
 Активісти організації з захисту навколишнього середовища позначають залізничні вагони, в яких знаходиться заражена радіацією суха сироватка.


Слайд #14
На знімку, який був зроблений 14 квітня 1998 року, можна бачити панель управління 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. (AFP PHOTO / GENIA SAVILOV)


Слайд #15
Працівники Чорнобильської АЕС проходять повз пульт управління зруйнованого 4-го енергоблоку станції. 26 квітня 2006 Україна відзначила 20-ту річницю аварії на Чорнобильській АЕС. (AFP PHOTO/GENIA SAVILOV)


Слайд #16


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19
Процентне співвідношення забруднення, що створюється різними ізотопами через деякий час після аварії
Інтенсивність зовнішнього гама-випромінювання поблизу ЧАЕС


Слайд #20
наслідки чорнобильської катастрофи


Слайд #21
Кількість дітей з синдромом Дауна, що народилися в Білорусі в 80-х —90-х роках. Зверніть увагу на пік частоти появи захворювання в січні 1987 року


Слайд #22
вшанування пам*яті