Презентація "Директорія УНР"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Директорія УНР"
Слайд #1
Директорія УНР


Слайд #2
Витяг із Статуту Українського національного союзу:

“ Мета союзу:
- утворення міцної самостійної Української Держави;
- боротьба за законну владу на Україні, відповідальну парламентом;
- Боротьба за демократичний виборчий закон у всі установи ”
- оборона прав українського народу і Української Держави в міжнародній сфері ”.


Слайд #3
УНС очолив


Слайд #4
Макаренко швець Петлюра


Слайд #5
Махно Григор'єв
Народився 26 жовтня 1888с.Гуляйполе Олександрівського повіту Катеринославської губернії. Був керівником селянського повстанського руху 1918–1921років, та православного віросповідання; Також був державним, військовим та політичним діячем.
Помер 25 липня 1934р.
Народився 1885 р. у Полтавській губернії.Був полковником УНР,а потім командир дивізії Червоної армії. Помер 1919р. У селі Сентрово.


Слайд #6
зелений
Справжнє ім'я – Данило. Народився 16 грудня1886. Зелений-суспільний діяч, революціонер і повстанський отаман Російської імперії, а згодом України. Був українського козацького походження. Помер у листопаді 1919 р.


Слайд #7
ВАРШАВСЬКА УГОДА
Весною 1920р. За дорученням Петлюри у Варшаві було проведено переговори про формування фронту в Україні. 21 квітні між Польщою і Україною було підписано політичну і торгівельно-економічну конвенції.Польський уряд визнав право УНР на нзалежне існування.Згідно з військовою конвенцією 24 квітня збройні сили УНР підпорядковувалися польському командування.Петлюра дав згоду на підпорядкування польськомі уряду українських залізниь. Підписані конвенції склали Варшавську угоду.


Слайд #8


Слайд #9
РИЗЬКИЙ МИРНИЙ ДОГОВІР
Мирні переговори розпочалися в Мінську в серпні 1920р. У жовтні воюючі сторони уклали перемир'я ,а в березні 1921р. В Ризі-мирний договір. Радянська делегація погодилася на встановлення державного кордону з Польщею на схід від лінії Керзона. Західна Україна і Західна Білорусія залишилися в межах Польщі.