Презентація "Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності"
Слайд #1
Інформаційні джерела та інформаційні технології в проектній діяльності


Слайд #2
Інформаційні технології
Інформаційні технології дають змогу не лише збирати й накопичувати інформацію, а й здійснювати такі операції, як аналіз інформації, її збереження, перетворення та передавання.


Слайд #3
Презентація
Для проектної діяльності важливим етапом є презентація.
Презентація – це спосіб представити нову інформацію, досягнення або можливість за допомогою відповідних засобів. Іншими словами – це демонстраційні матеріали для будь-якого публічного виступу.


Слайд #4
Презентація
Презентація – це найбільш важлива і відповідальна частина роботи над проектом. Презентацію можуть розробляти науковці для представлення наукових проектів, а також фахівці, що працюють у сфері бізнесу, дизайнери, рекламні агенти та інші.
Найпоширенішими є мультимедійні презентації.


Слайд #5
Мультимедія
Мультимедія – це особливий вид комп’ютерної технології, що об’єднує в собі як традиційну статичну (текст, графіка), так і динамічну інформацію (мовлення, музика тощо.)
Для такого виду презентації використовують – мультимедійний проектор, який з’єднаний з комп’ютером і передає інформацію на широкий екран для аудиторії.


Слайд #6
Power Point
Найбільш поширеною програмою для створення мультимедійних презентацій є PowerPoint – програма для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office і доступна в редакції для операційної системи Microsoft Windows.


Слайд #7
Power Point


Слайд #8
Power Point


Слайд #9
Мультимедійні презентації


Слайд #10
Мультимедійні презентації


Слайд #11
Мультимедійні презентації


Слайд #12
Microsoft Office Publisher
Microsoft Office Publisher - настільна видавнича система, призначена для підготовки публікації. Ця програма робить акцент на проектуванні розмітки сторінки, а не на оформленні та перевірці тексту. Достатньо у зразок макета ввести потрібні тексти, змінити розташування об’єктів до вподоби , й вийде оригінальна публікація.


Слайд #13
Microsoft Office Publisher
Ця програма є потужним інструментом, який реалізує технології, що дають змогу підбирати правильні з дизайнерської точки зору рішення. Більше 8500 варіантів шаблонів для створення інформаційних матеріалів дають можливість швидко створювати публікації високої якості.


Слайд #14
Microsoft Office Publisher


Слайд #15
Microsoft Office Publisher


Слайд #16