Презентація "Електронна пошта"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Електронна пошта"
Слайд #1
“Електронна пошта”
Підготував:
Учень 10-А класу
ЗОШ №25 м. Луцька
Матвійчук Роман


Слайд #2
Електронна пошта.
Поштові розсилання.
Призначення E-mail.
Етапи створення скриньки.
Усі переваги електронної пошти.
Етикет в електронному спілкуванні.
Спам !!!
Смайлики 
Заключення.
Зміст


Слайд #3
Технологія і надані нею послуги з пересилки і отримання електронних повідомлень по розподіленої (у тому числі глобальної) комп'ютерної мережі.
Електронна пошта (англ. email, e-mail, от англ. electronic mail) 
Основною відмінністю від інших систем передачі повідомлень (наприклад, служб миттєвих повідомлень) є можливість відкладеної доставки і розвинена (і заплутана через тривалого часу розвитку) система взаємодії між незалежними поштовими серверами.


Слайд #4
Поштова система дозволяє організувати складні системи, засновані на пересилання пошти від одного до багатьох абонентам, це:
Поштові розсилки - лист від однієї адреси з однаковим (або змінним по шаблону) вмістом, що розсилаються передплатникам розсилки. 
Технічно може бути організоване як відправка безлічі листів або як відправка листа з безліччю отримувачів (у полях TO, CC, BCC). 
Для управління великими поштовими розсилками (більше 10-50 абонентів) використовуються спеціалізовані програми (наприклад, mailman). 
Правильно організована поштова розсилка повинна контролювати повернення листів (повідомлення про неможливість доставити лист) з виключенням недоступних адресатів зі списку розсилки, дозволяти передплатникам відписуватися від розсилок. 
Поштові розсилання


Слайд #5
Для управління поштовими розсилками використовуються менеджери поштових розсилок. 
Крім ведення списку адрес і виконання відсилання заданого повідомлення вони забезпечують фільтрацію листів, можливості премодерації листів перед приміщенням до розсилки, ведення архівів, управління підпискою / відпискою, розсилку дайджестів (стислого вмісту) замість всього обсягу розсилки.
Приклади програм управління розсилками:mailmanSympaMajordomo
Поштові розсилання


Слайд #6
Електронною поштою можна надсилати не лише текстові повідомлення, але й документи, графіку, аудіо-, відеофайли, програми тощо.
Електронна пошта дуже корисна, якщо немає повноцінного доступу (on-line) до Інтернету. Через електронну пошту можна отримати послуги інших сервісних мереж.
Призначення E-mail


Слайд #7
Зайти на сервер, який надає послуги e-mail.
Обрати реєстрацію.
Прочитати та погодитись з “Соглашением об использовании”: Я принимаю условия
Заповнити реєстраційний лист. Зарегестрироваться
Якщо зареєструвались, то Вход в систему
Етапи створення скриньки


Слайд #8
Усі переваги електронної пошти
Зручність,
Швидкість,
Легкий доступ до новин,
Можливий вихід на форум, чат,
Реклама, гороскоп, інформація на всі смаки і потреби!


Слайд #9
Будьте обережними з гумором та емоціями.
Тема повідомлення має бути чіткою та зрозумілою.
Намагайтеся писати короткі повідомлення.
Неварто писати тільки ВЕЛИКИМИ БУКВАМИ.
Уважно ставтесь до образливої та конфіденційної інформації.
Етикет в електронному спілкуванні


Слайд #10
Електронна пошта (нарівні з новинними групами usenet), у міру зростання популярності почала використовуватися для розсилки незапрошених рекламних повідомлень, аналогічно тому, як розкидаються рекламні брошури в звичайні поштові скриньки. У міру посилення заборони на розміщення реклами, повідомлення розділилися на легітимні розсилки (на які зазвичай підписується користувач і від яких він може відмовитися в будь-який момент) і нелегітимні (власне і звані спамом).
Для розсилки спаму зараз активно використовуються всі можливі технічні хитрощі (відкриті релеї, ботнети, підроблені повідомлення про неможливість доставки, проксі-сервери, сервери безкоштовної пошти, допускають автоматизацію відправки пошти).
Спам !!!


Слайд #11
Обсяг спаму складає 80% від загальної поштового листування (тобто перевищує обсяг корисної поштового навантаження в 5 разів). 
Для боротьби зі спамом були розроблені різні механізми (чорні списки відправників, сірі списки, потребують повторного звернення поштового сервера для відправки, контекстні фільтри). 
Спам !!!


Слайд #12

:) або :-)
Посмішка, задоволення або жарт
:( або :-(
Незадоволення або сум
;-)
Підморгування
:-|
Вагання або байдужість
:-o
Здивування або стурбованість
:-x
Мовчання
:-p
Показування язика (жартівливе)
:-D
Сміх
Смайлик
Значення


Слайд #13
Електронна пошта
ЦЕ СУЧАСНО, МОДНО ТА ПРОСТО КРУТО !!!


Слайд #14