Презентація "Графічні системи"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Графічні системи"
Слайд #1
Графічні системи
Підготувала учениця ІІ курсу історрико-правознавчого класу Ковтун Дар”я


Слайд #2
Графічна система
 Графічна система персонального комп'ютера включає засоби роботи з відеозображеннями . Обов'язковими компонентами графічної системи є відеокарта і монітор , а також обслуговуючі їх інтерфейси. Додатковими компонентами часто виступають телевізійний тюнер , карта відеозахоплення , проектор та інші пристрої.


Слайд #3
Початковий етап розвитку комп'ютерів характерний відсутністю інтерактивних пристроїв відображення інформації. Тоді результати обчислень отримували у вигляді дірок в перфокарте або роздруківок на папері. У 1951 р. американська ЕОМ Whirlwind вперше в світі отримала інтерактивний пристрій виведення інформації - « світлову пушку» , тобто електронно- променеву трубку , що дозволяє оператору зчитувати дані прямо з екрану.


Слайд #4
З тих пір графічна система ПК зазнала революційні зміни , головними з яких прийнято вважати :
обробку тривимірної графіки в режимі реального часу;
виведення зображення на цифрові монітори з великим екраном;
можливість підключення двох і більше моніторів, а також телевізорів і відеопроекторів.


Слайд #5
3D Studio MAX


Слайд #6
3ds MAX (3D Studio MAX) — повнофункціональна професійна програмна система для створення і редагування тривимірної графіки і анімації, розроблена компанією Autodesk.


Слайд #7
Моделювання
Полігональне моделювання в яке входять Editable mesh (редагована поверхність) і Editable poly (редагований полігон) — це найпоширеніший метод моделювання, використовується для створення складних моделей та моделей для ігор;
Моделювання на основі неоднорідних раціональних B-сплайнів (NURBS);
Моделювання на основі порцій поверхонь Безьє (Editable patch) — підходить для моделювання тіл обертання;
Моделювання з використанням вбудованих бібліотек стандартних параметричних об'єктів (примітивів) і модифікаторів.


Слайд #8
Autodesk Maya - редактор тривимірної графіки


Слайд #9
Maya існувала в трьох версіях:
Maya Unlimited - найповніший і найдорожчий пакет. Містить розширення Hair , Fur , Maya Muscule , Fluid Effects , Cloth і деякі інші.
Maya Complete - базова версія пакету , в якій присутній повноцінні блок моделювання та анімації , але відсутні модулі фізичної симуляції.
Maya Personal Learning Edition - безкоштовний пакет для некомерційного використання. Є функціональні обмеження , обмеження на розмір визуализированного зображення , позначка водяними знаками фінальних зображень.


Слайд #10
Важлива особливість Maya - її відкритість для сторонніх розробників, які можуть перетворити її у версію, яка більше задовольняє вимогам великих студій, які воліють писати код, специфічний для їх потреб. Навіть незважаючи на притаманну Maya міць і гнучкість, цієї особливості достатньо для того, щоб вплинути на вибір.


Слайд #11
CATIA


Слайд #12
 CATIA було розроблено у 1970-х. І вже в 1980-х за її допомогою було створено військовий літак фірми Dassault Aviation. Пізніше програму адаптували для аерокосмічної, автомобільної, суднобудівної та інших галузей. CATIA використовував архітектор Френк Гарі для проектування музею Гугенхайма в Більбао і Уолт Дісней Концерт Холл у Лос-Анжелесі.


Слайд #13


Слайд #14
AutoCAD


Слайд #15


Слайд #16
Videojet 
Графічні системи Videojet - це широкий вибір устаткування для різних цілей. Графічні системи 4320 або BX6000 використовуються для нанесення зображень і адресної інформації на рекламну поліграфічну продукцію і різні поштові відправлення.


Слайд #17
VGA
- графічна система для дисплеїв персональних комп'ютерів, розроблена фірмою IBM