Презентація "Екологія води"

-6
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Екологія води"
Слайд #1
Екологія води
Алєксєєнко, Жуковська


Слайд #2
Кожного дня вживаючи воду людина навіть не замислюється над тим скільки шкідливих організмів вона впускає в свій організм.
Вступ:


Слайд #3
Джерела забруднення води
Населені пункти
Найбільш відомим джерелом забруднення води, якому традиційно приділяється головна увага, є побутові (або комунальні) стічні води. Водоспоживання міст зазвичай оцінюють на основі середньої добової витрати води на одну людину, яка в США рівна приблизно 750 л і включає воду питну, для приготування їжі і особистої гігієни, для роботи побутових сантехнічних пристроїв, а також для поливу галявин і газонів, гасіння пожеж, миття вулиць і інших міських потреб. Майже вся використана вода поступає в каналізацію. Оскільки щодня в стічні води потрапляє величезний об'єм фекалій, головним завданням міських служб при переробці побутових стоків в колекторах очисних установок є видалення патогенних мікроорганізмів. При повторному використанні недостатньо очищених фекальних стоків бактерії і віруси, що містяться в них, можуть викликати кишкові захворювання (тиф, холеру і дизентерію), а також гепатит і поліомієліт.


Слайд #4
Теплове забруднення
Найбільш масштабне одноразове вживання води - виробництво електроенергії, де вона використовується головним чином для охолодження та конденсації пари, що виробляється турбінами теплових електростанцій. При цьому вода нагрівається в середньому на 7 °С, після чого скидається безпосередньо у ріки й озера, будучи основним джерелом додаткового тепла, яке називають "тепловим забрудненням". Проти вживання цього терміну є заперечення, оскільки підвищення температури води іноді призводить до сприятливих екологічних наслідків.


Слайд #5
Сільське господарство
.


Слайд #6
Динаміка споживання свіжої води


Слайд #7
Відведення забруднених (об’єми неочищених та забруднених вод)
і нормативно очищених вод


Слайд #8
де Kз – коефіцієнт забруднення спожитої води;
Kн – коефіцієнт неочищення використаної води;
Vз.в – обсяг забруднених, у тому числі і неочищених вод;
Vс.в – обсяг спожитої свіжої води;
Vн.в – обсяг неочищених вод.
Таким чином, починаючи з 1990 р. наведені коефіцієнти мають тенденцію до зростання. Аналізуючи даний рисунок, можна зробити висновок, що діючі на сьогодні економічні механізми стимулювання введення очисних споруд і зменшення викидів у водні об’єкти є неефективними.


Слайд #9
Динаміка забруднення спожитої свіжої води в Україні


Слайд #10
Висновок:
Кожна людина повинна берегти свій найбільший скарб-здоров’я.
А на здоров’я людини впливає якість води,яку вона споживає.
Тому нам потрібно піклуватися про її екологію.