Презентація "Охорона навколишнього середовища від забруднень при переробці вуглеводневої сировини та використанні продуктів її переробки"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Охорона навколишнього середовища від забруднень при переробці вуглеводневої сировини та використанні продуктів її переробки"
Слайд #1
«Охорона навколишнього середовища від забруднень при переробці вуглеводневої сировини та використанні продуктів її переробки»


Слайд #2
Вуглеводнева сировина - це нафта, природний газ, газовий конденсат, кам’яне вугілля, що є товарною продукцією.


Слайд #3
Нафта
За фізичними властивостями нафта – це густа оліїста рідина зі специфічним запахом, темно-бурого чи чорного кольору, легша за воду і нерозчинна в ній. Нафта різних родовищ відрізняється за складом, густиною, кольором, запахом тощо.
Нафта не є індивідуальною речовиною, це суміш близько 1000 різних речовин, серед яких переважають рідкі насичені вуглеводні, в ній також містяться домішки сульфуро-, нітрогено-, оксигеновмісних органічних сполук, водний розчин неорганічних солей


Слайд #4


Слайд #5
Основними забруднювачами атмосфери є промислові підприємства


Слайд #6
Кам’яне вугілля
Кам’яне вугілля, як і нафта, не індивідуальна речовина. До його складу входять вільний вуглець (до 10%), органічні речовини, що містять Карбон, Гідроген, Оксиген, Сульфур, Нітроген, мінеральні речовини (вони залишаються у вигляді шлаку після спалювання вугілля).


Слайд #7
Продукти переробки кам’яного вугілля


Слайд #8
Застосування


Слайд #9
Дякую за увагу!