Презентація "Глобальні екологічні проблеми повязані з добуванням та переробкою вуглеводної сировини"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Глобальні екологічні проблеми повязані з добуванням та переробкою вуглеводної сировини"
Слайд #1
Підготувала
учениця 11-А класу
Гребінківської гімназії
Мороз Дарина
Глобальні екологічні проблеми повязані з добуванням та переробкою вуглеводної сировини


Слайд #2
ПАЛИВО
П а л и в о – це природні або синтетичні речовини, спалювання яких супроводжується виділенням великої кількості теплової енергії.


Слайд #3
ЖИТТЯ ЛЮДИНИ ПОВСЯКДЕННО ПОВ’ЯЗАНЕ ЗІ СПАЛЮВАННЯМ ГОРЮЧИХ РЕЧОВИН У ПОБУТІ, НА ТРАНСПОРТІ, У ПРОМИСЛОВОСТІ. КРІМ КОРИСТІ ЗАСТОСУВАННЯ НАФТОПРОДУКТІВ, ВУГІЛЛЯ І ПРИРОДНОГО ГАЗУ СТВОРЮЄ РЯД ПРОБЛЕМ, НЕГАТИВНИХ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЦИВІЛІЗАЦІЇ ТА ЗАГАЛОМ ДЛЯ ВИЖИВАННЯ ЛЮДСТВА


Слайд #4
Забруднення атмосфери
Фабричний дим - це вже забруднювач атмосфери, шкідливі токсичні викиди продукції хімічної промисловості становлять глобальну проблему, яка потребує негайного вирішення


Слайд #5
Основні шкідливі газові викиди:
Вуглекислий газ СО2 - це основа компонента який спричиняє утворення «парникового ефекту».
У результаті неповного згорання виділяється також монооксид вуглецю СО – токсичний газ, що шкідливо впливає на серцево-судинну систему людини.


Слайд #6
Діоксид сірки, або сірчистий ангідрид SО2 – один із найтоксичніших газоподібних викидів енергоустановок, становить приблизно 90 % викидів сірчистих сполук. Шкідливо впливає на здоров’я людини.


Слайд #7
Оксиди азоту шкідливо впливають на здоров’я людини, зумовлюють утворення «парникового ефекту» і руйнацію озонового шару. Крім того, оксиди азоту спричиняють «вимирання лісів», «кислотні дощі» тощо.


Слайд #8
Озон О3 спричиняє «парниковий ефект», «вимирання лісів», негативно впливає на здоров’я людини.
Метан також є причиною виникнення «парникового ефекту»


Слайд #9
Парниковий ефект
явище в атмосфері Землі та інших планет, при якому енергія сонячних променів, відбиваючись від поверхні, не може повернутися в космос, оскільки затримується молекулами різних газів, що призводить до підвищення температури поверхні.


Слайд #10
Кислотні дощі
Кисло́тний дощ — всі види метеорологічних опадів: дощ, сніг, град, туман, дощ зі снігом, — кислотність яких вища від нормальної. Мірою кислотності є значення рН (водневий показник). Нормальне pH у чистих дощах — 5,6.