Презентація "Полівінілхлорид"

+4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Полівінілхлорид"
Слайд #1
Полівінілхлорид
Підготувала учениця 11-М класу
Євграфова Марина


Слайд #2
Полівінілхлорид- (ПВХ)-або поліхлорвініл,поліхлорвінілова смола-безбарвна, прозора пластмаса, термопластичний полімер, продукт полімеризації хлорвінілу  CH2=CHCl. Щоб одержати з поліхлорвінілу м`який матеріал, його змішують з пластифікатором.
ПВХ


Слайд #3
Отримання
В присутності органічних пероксидних сполук при 40 °C і тиску 5 атм хлорвініл легко полімеризується в еластичну масу, яку й називають поліхлорвініловою смолою


Слайд #4
Вигляд молекули ПВХ
Зовнішній вигляд
Міжнародний знак вторинної переробки для полівінілхлориду


Слайд #5
Властивості:Молекулярна формула: (C2H3Cl)nМолярна маса: 62,5 г·моль−1 Зовнішній вигляд: порошок білого кольоруЗапах: запахГустина: густинаТпл. : 100–260°C


Слайд #6
Властивості: +
Поліхлорвініл досить стійкий проти дії кислот і лугів. Він має високі діелектричні властивості, негорючий, легко фарбується.
Його застосовують для ізоляції електричних провідників, виробництва лінолеуму, штучної шкіри для взуття, вікна (металопластикові вікна). З поліхлорвінілу виготовляють також настільні церати, портативні плащі від дощу тощо.
Поліхлорвініл порівняно легко розкладається при нагріванні, виділяючи хлористий водень.


Слайд #7
Властивості: ___
Істотним недоліком ПВХ є низька теплостійкість (не вище 70 °C). При низьких температурах пластифікат втрачає міцність, а при високих різко погіршує свої електричні властивості.
Полівінілхлорид широко використовується для виробництва пластикових водонапірних каналізаційних та труб, футерування труб і реакторів в хімічній промисловості.
Хлорування полівінілхлориду одержують перхлорвінілову смолу , з якої виготовляють хімічно стійке волокно хлорин.


Слайд #8
Вироби з ПВХ
Платівки з ПВХ
Рукавички з ПВХ
Лінолеуми з ПВХ


Слайд #9
Дякую за увагу!!!