Презентація "Застосування скла"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Застосування скла"
Слайд #1
Застосування скла


Слайд #2
Скло - речовина і матеріал, один з найданіших і, завдяки різноманітності своїх властивостей, - універсальний в практиці людини.


Слайд #3
Основу наукового підходу до дослідження і варіння скла поклав Михайло Ломоносов. Вченим були проведені перші технологічно систематизовані варіння більше 4 тисяч різновидів скла.
Наука про скло


Слайд #4
Незалежно від його хімічного складу і температурної області затвердіння, скло має фізико-механічні властивості твердого тіла, зберігаючи здатність оборотного переходу з рідкого стану в склоподібний.
Властивості скла


Слайд #5
В даний час розроблені матеріали надзвичайно широкого, справді - універсального діапазону застосування, чому служать і властиві спочатку та не властиві раніше склу - синтезовані його якості. Різні види скла використовуються у всіх сферах людської діяльності: від будівництва, образотворчого мистецтва, оптики, медицини - до вимірювальної техніки, високих технологій і космонавтики, авіації і військової техніки.


Слайд #6
Скло в медицині


Слайд #7
Скло в оптиці


Слайд #8

Найдивовижніше, що суть скла, крихкого і в ідеалі невидимого - захист. Воно говорить тобі: підійди і дивися собі назовні в своє задоволення і ні про що не хвилюйся, тобі не буде холодно, тобі в обличчя не вдарить ні вітер, ні дощ, ні заметіль; ти захищений від світу, а він відкритий перед тобою.
Архітектурне застосування скла


Слайд #9
Незайвим буде нагадати і те, що колись своєю ціною із золотом могло суперничати тільки скло. Дійсно, самі ранні його рукотворні зразки - прикраси.
Художнє скло


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13
Видування скла - операція, що дозволяє з в'язкого розплаву отримати різні форми - кулі, вази, келихи.


Слайд #14


Слайд #15
Дякую за увагу!