Презентація "Єллоустонський національний парк"

+4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Єллоустонський національний парк"
Слайд #1
Робота
Учениці 11 класу
Зіменко Марини
Йеллоустоньский національный парк


Слайд #2


Слайд #3
Йеллоустонский национальный парк
Національний парк Йеллоустон, або Єллоустонський національний парк (англ. Yellowstone National Park) - міжнародний біосферний заповідник, об'єкт Світової Спадщини ЮНЕСКО, перший в світі національний парк (заснований 1 березня 1872). Знаходиться в США, на території штатів Вайомінг, Монтана і Айдахо. Площа парку - 898,3 тис. га.


Слайд #4
Йеллоустонский национальный парк
На величезній території парку знаходяться озера, річки, каньйони і печери. Озеро Йеллоустон, одне з найбільших високогірних озер в Північній Америці, розташоване в центрі Єлловстонській кальдери, найбільшого супервулкана на континенті. Кальдера вважається дрімаючі супервулканом; він вивергався з величезною силою кілька разів за останні два мільйони років. Велика частина території парку вкрита застиглою лавою; у парку знаходиться одне з п'яти існуючих в світі гейзерних полів.


Слайд #5
Гранд-гейзер в Єллоустонському парку
У парку росте близько двох тисяч видів рослин, зустрічаються кілька сотень видів ссавців, птахів, плазунів і риб, у тому числі що знаходяться під загрозою знищення. Велика частина території покрита лісом, менша - степом. Щороку трапляються лісові пожежі; близько. третини всіх лісів вигоріло в результаті катастрофічних пожеж 1988 року


Слайд #6
Йеллоустоунський національний парк
Нижній Водоcпад та каньйон річки Йеллоустон


Слайд #7
Бізони на гарячому джерелі


Слайд #8
Єллоустонський національний парк є одним з найбільш відвідуваних в США. З 1960-х років його щорічно відвідують не менше двох мільйонів туристів. У 2006 році парк відвідали 2870295 чоловік. Дев'ять готелів (2238 номерів), магазини, заправні станції і більшість кемпінгів управляються концесіонерами парку, на підприємствах яких у піковий період (влітку) зайняті 3700 осіб. Крім них у парку працюють 800 постійних і сезонних працівників Служби національних парків США.


Слайд #9
На фото гейзер Біхайв (Beehive Geyser). Гейзер вивергається протягом 5ти хвилин, струмінь води викидається на висоту близько 60 метрів.


Слайд #10
гейзер Замок. Castle Geyser вивергається кожні 10-12 годин, викидаючи в небо окріп протягом 20 хвилин, на висоту близько 27 метрів.


Слайд #11
Гейзер Великий Фонтан (Great Fountain Geyser)


Слайд #12
Так як парк знаходиться в горах, на його території є помітні кліматичні відмінності. Рекордно висока температура (37 ° C) спостерігалася в 1936 році, рекордно низька (-54 ° C) в 1933 році. Влітку (з червня по початок вересня) максимальна денна температура коливається зазвичай між 20 і 25 градусами, а вночі високо в горах може опускатися нижче нуля. Влітку часто трапляються грози. Навесні і влітку денна температура зазвичай коливається між 0 і 20 градусами, нічна - між -5 і -20. Зими холодні, з середніми температурами нижче -5 ° C.


Слайд #13
У парку водяться майже 60 видів ссавців, у тому числі рідкісні: вовк, рись і ведмідь грізлі. Серед великих ссавців зустрічаються також американський бізон, чорний ведмідь (барибал), олень вапіті, лось, чорнохвостий олень, сніжна коза, вилоріг, толсторог і пума.


Слайд #14
По території національного парку проходить гірський хребет, що робить його ландшафти особливо мальовничими. Високий гірський масив перетинають кілька річок, які спадають з його плечей численними водоспадами висотою до ста метрів. На величезній території парку знаходяться озера, річки, каньйони і печери. Озеро Йеллоустоун, одне з найбільших високогірних озер в Північній Америці, розташоване в центрі Єлловстонській кальдери, найбільшого супервулкана на континенті.


Слайд #15
У Єллоустонському парку, розташованому на міжгірському плато, оточеному вершинами Скелястих гір, можна побачити як дихає земля, почути гул піднімаються до поверхні і вириваються з земної тверді потоків гарячих вод. Можна відчути, як разом з пінними струменями гейзерів вивільняються потужні енергетичні потоки, що переповнюють долини, і усвідомити велич природи і її Творця. Побувавши тут, ви отримаєте величезну естетичну насолоду і прекрасний емоційний заряд. Краса парку напевно перевершить всі ваші очікування.


Слайд #16
Краєвиди парку


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22


Слайд #23
Дякую за увагу