Презентація "Червона книга України"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Червона книга України"
Слайд #1
Червона книга України
(Птахи)
Зміст
Вихід


Слайд #2
Ряд Соколоподібні:
Балабан;
Скопа;
Орел степовий;
Шуліка рудий;
Беркут;
Лунь польовий;
Шуліка чорний.
Зміст
Вихід


Слайд #3
Балабан
Балабан — рідкісний вид великих соколів, із ряду Соколоподібні, родини Соколові. Один з 37-ми видів роду у світовій фауні, один з 8-ми видів роду у фауні України. В Україні гніздовий, перелітний, зимуючий вид.
Зміст
Вихід


Слайд #4
Скопа
Скопа́— хижий птах, єдиний вид родини скопових. Вид поширений по всій земній кулі, окрім Антарктики, Південної Америки і більшої частини Африки.
Зміст
Вихід


Слайд #5
Орел степовий
Орел степовий — хижий птах родини яструбових. Статус в Україні — рідкісний зникаючий вид. В Євразії поширений у степовій смузі.
Зміст
Вихід


Слайд #6
Шуліка рудий
Шуліка рудий − вид птахів ряду Соколоподібні родини Яструбові роду Шуліка. Він є рідкісним видом, який є осілим у середній частині ареалу у західній Європі та Північній Африці.
Зміст
Вихід


Слайд #7
Беркут
Беркут — один з найбільших денних хижих птахів родини яструбових. Один з 9-ти видів роду у фауні України. В Україні рідкісний гніздовий птах.
Зміст
Вихід


Слайд #8
Лунь польовий
Лунь польовий — хижий птах родини Яструбові ряду Соколоподібні. В Україні рідкісний гніздовий, звийчайний пролітний та зимуючий вид.
Зміст
Вихід


Слайд #9
Шуліка чорний
Шуліка чорний — вид хижих птахів родини яструбових. Один з 2-х видів роду, який об'єднує 6 підвидів. Поширений в Африці і на Мадагаскарі, в помірній смузі Азії і Європи, на деяких островах.
Зміст
Вихід


Слайд #10
Дякую за увагу!
Підготувала учениця 10 класу Штик Марія.
Зміст
Вихід