Презентація "Марокоо"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Марокоо"
Слайд #1
Горбушина Дар’я


Слайд #2
Площа: 446 550 км²
Населення: 33,241 млн чол
Столиця: Рабат
Мова: арабська (державна)
Грошова одиниця – дирхам
Релігії: іслам, сунітські течії
Політичний устрій:
Конституційна монархія.
Загальні відомості


Слайд #3
Державна символіка
Прапор Марокко
Герб Марокко


Слайд #4
Політична система Марокко характеризується майже необмеженими повноваженнями короля щодо урядів, номінальним обсягом повноважень прем'єр-міністра, законодавчих органів і слабким розвитком судової системи.
Король Мухаммед VI


Слайд #5
Географічне положення
Має вихід до Середземного моря та
Атлантичного океану


Слайд #6
На півночі межує з Іспанією


Слайд #7
На сході - з Алжиром


Слайд #8
На півдні – з Західною Сахарою


Слайд #9
Населення
Національний склад Марокко:
араби і бербери - 99%, 1% -
європейці і євреї.
Природний приріст населення
2,9% в середньому в рік
Середня щільність населення понад 55 чол. на 1 км².
Населення: 33,241 млн чол.


Слайд #10
Первісне населення Марокко - бербери; три чверті всіх сучасних марокканців мають берберські коріння. Араби, які складають більшу частину жителів великих міст, формують другу за величиною етнічну групу. У Марокко проживає приблизно 100 000 європейців, більшість з яких - французи.


Слайд #11
Економіка
Переваги: стимулююча економіку політика і дешева робоча сила залучають інвестиції. Вже зараз розвинена туристична галузь має ще більш значний потенціал; Слабкі сторони: високе безробіття (23%) і велике зростання населення. Посушливі періоди.


Слайд #12
Промисловість
Частка обробної промисловості становить 19% ВВП.У Касабланці здійснюється складання автомобілів. Діють підприємства харчової промисловості, борошномельні заводи. Текстильна промисловість орієнтована головним чином на експорт (в основному в країни ЄС).У Мохаммедії і Сіді-Касемі працюють нафтопереробні заводи.


Слайд #13
Господарство
Марокко – аграрна країна з відносно розвинутою гірничодобувною та обробною промисловістю.
ВВП на душу населення – $1388.
4/5 посівних площ - пшениця, ячмінь, бобові та цукровий буряк


Слайд #14
Сільське господарство
Марокко продовжує залишатися переважно аграрною країною. Незважаючи на успіхи в розвитку системи зрошення, як і раніше вирішальним чинником у сільськогосподарському виробництві залишаються погодні умови. Зернові, бобові й цукровий буряк займають 80% оброблюваних земель. Вирощуються пшениця , томати,картопля .


Слайд #15
Прибережні води Марокко багаті рибними ресурсами. Країна займає провідне місце в Африці з вилову сардин, восьминогів і тунця. Найбільшими рибальськими портами є Агадир, Тантан і Сафі.
Рибальство


Слайд #16
Транспорт
Загальна довжина автошляхів становить 57 тис. км, з них близько 25тис. км мають тверде покриття
Залізні дороги загальною протяжністю близько 1,8 тис. км


Слайд #17
Найважливіший аеропорт знаходиться в Касабланці; крім нього, Марокко має в своєму розпорядженні ще десять великих аеропортів, з яких п'ять мають міжнародне значення


Слайд #18
Майже всі товари в Марокко
транспортуються морським шляхом. Великі морські порти: Мохаммедія, Касабланка, Сафі (риба), Кенітра (зернові), Танжер Надор, Агадір.
Порти


Слайд #19
Зовнішньоекономічна
діяльність
Близько 2/3 експорту припадає на вісім товарів: фосфорити - 36%, цитрусові-11, овочеві консерви і фруктові соки-5, рибні консерви-4, свіжі овочі - 4, вино - 3, свинцева і марганцева руди - по 3%.


Слайд #20
Німеччина
Італія
Бельгія
США
Франція
торгівля


Слайд #21
Рекреаційні та туристичні ресурси
Район так званих імперських міст (Рабат, Фес, Мекнес, Марракеш)


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24
Курортна смуга на березі Атлантики з центрами туризму в містах Темара і Мохаммед


Слайд #25
Касабланка
Є найбільшим містом і найбільшим портом країни. Розташоване на узбережжі Атлантичного океану, недалеко від столиці Рабату. Сучасне місто було побудоване навколо старого мавританського міста. У Середньовіччя Касабланка була заможним містом, відомим як Анфа. Вона була зруйнована португальцями в 1468 році і ними ж перебудована в 1515 році. Після сильного землетрусу 1755 року місто знову було відновлене.


Слайд #26
«Касабла́нка» — американський кінофільм 1942 року, романтична драма, поставлена режисером Майклом Кертісом з Гамфрі Богартом та Інгрид Бергман у головних ролях. Дія фільму розгортається в марокканському місті Касабланка у часи Другої світової війни, що знаходилось тоді під контролем вішистської Франції.