Презентація "Культура США"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Культура США"
Слайд #1
КУЛЬТУРА СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ


Слайд #2


Слайд #3
Мова формувалася в Америці не так як в Англії - вимова, словниковий запас дещо різняться. Причина в наступному: багато слів, прислівників американці запозичили у переселенців, індіанців, які населяли тоді їхні землі. У зв'язку з цим з'явився вираз «американська мова».


Слайд #4


Слайд #5
США є однією з найбільш релігійних країн розвиненого світу. Церква сьогодні має велике значення в свідомості і життя американця, хоча воно постійно скорочується. При церквах часто діють спортивні, інтелектуальні, освітні структури, а будівля самої церкви може здаватися в оренду
Релігія в США


Слайд #6
Музика США
Формування музичної культури США почалося наприкінці XVII в. і відбувалося під впливом історичних особливостей розвитку країни і складного національним складу населення. Принесені на нову землю музичні традиції Європи, Африки, пізніше Азії перепліталися разом, утворюючи нову музичну культуру.


Слайд #7
Луі Армстронг
Дюк Еллінгтон


Слайд #8


Слайд #9
Елвіс Преслі
Чак Берри


Слайд #10
Майкл Джексон
Мадонна


Слайд #11
Джимми Хендрикс
Елла Фітцджеральд


Слайд #12
American Music Awards (AMA) - одна з найголовніших церемоній музичних нагород США. Проводиться з 1973 року. Дана премія фактично є основним конкурентом премії Grammy, а також і інших музичних нагород


Слайд #13
«Греммі» (англ. Grammy) - музична премія Американської академії звукозапису, заснована Асоціацією звукозаписних компаній США 14 березня 1958


Слайд #14
Кіноіндустрія США


Слайд #15
Кінематограф США — цим терміном позначають кіноіндустрію США, найбільшу у світі, і зосереджену, головним чином, в околицях містечка Голлівуд (поблизу Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія), в якому знаходяться офіси та знімальні павільйони найбільших кінокомпаній США. Індустрія кіно також добре розвинена у місті Нью-Йорк та у штаті Флорида.


Слайд #16
Голлівуд (англ. Hollywood) — район міста Лос-Анджелес, який лежить на північному сході від центра міста штат Каліфорнія. Традиційно Голлівуд асоціюється з американською кіноіндустрією, тому що в цьому районі є багато кіностудій, та проживає багато відомих кіноакторів.


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20
«Metro-Goldwyn-Mayer» - американська медіакомпанія, спеціалізується на виготовленні та прокаті кіно- і відеопродукції. Власник ряду найбільших голлівудських кіностудій. У скарбниці кінокомпанії на березень 2009 року — 205 нагород «Оскар», із них 15 — за найкращий фільм.


Слайд #21


Слайд #22
Warner Bros. Entertainment, Inc., також відома як Warner Bros. Pictures — американська компанія, один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів; філія групи компаній Time Warner з офісом у Каліфорнії (США).


Слайд #23


Слайд #24
«О́скар» — найпрестижніша нагорода в кінематографі США та щорічний приз із багатьма номінаціями. Вручається з 1929 року Американською академією кіномистецтва, створеною Луїсом Маєром з кіностудії Metro-Goldwyn-Mayer у 1927. Сам приз — позолочена статуетка, знана з 1939 як «Оскар».


Слайд #25
Голлівудська Алея Слави — тротуар вздовж Голівудського бульвару і Вайн-стріт у Голлівуді (Лос-Анджелес, Каліфорнія, США), в якому вкладено більше 2 600 п'ятикутних зірок з іменами знаменитих людей та вигаданих персонажів за їхній внесок в індустрію розваг


Слайд #26
Університети США


Слайд #27
Ліга плюща (англ. Ivy League) — асоціація восьми найстаріших американських університетів. Назва походить від гілок плюща, що обвивають старі будівлі у цих університетах. Вважається, що члени ліги відзначаються високою якістю освіти та певним снобізмом щодо інших американських університетів.


Слайд #28


Слайд #29
Колумбійський університет


Слайд #30
Корнелльський університет


Слайд #31
Гарвард


Слайд #32
Прінстонський університет


Слайд #33
Пенсильванський університет


Слайд #34
Єльський університет


Слайд #35
Браунський університет


Слайд #36
Дартмутський університет