Презентація "Куба"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Куба"
Слайд #1
Куба - острів свободи, любові і рому
Підготувала:
учениця 10 – А класу
Хавер Катерина


Слайд #2
Недарма Кубу називають островом свободи. Навколишнє атмосфера острова, запальні кубинці і знаменитий кубинський ром допомагають забути тут про всі проблеми і турботи.


Слайд #3
Насамперед, Куба - це першокласний пляжний відпочинок. Пляжі на Кубі неземної краси - пісок білий і м'який як борошно, вода неземного блакитного кольору. Відпочивати на Кубі можна в будь-який час року.


Слайд #4
Всі готелі Куби працюють за системою «все включено.


Слайд #5
Найпопулярніший курорт на Кубі - це Варадеро. Варадеро представляє з себе довгу піщану косу, що йде в море на 30 км.


Слайд #6
Купатися можна тільки з одного боку коси, з іншого - мангрові зарості і коралові рифи, так звані «акулячі зуби». На Варадеро є ресторани, бари, дискотеки і безліч готелів.


Слайд #7
Якщо ви хочете самоти і повного злиття з природою, варто з'їздити на острови. На Кайо-Коко і Кайо-Гільєрмо можна дістатися з Гавани внутрішнім перельотом або автобусом (їхати 7-8 годин.).


Слайд #8
Куба відрізняється від Домінікани наявністю хорошої екскурсіонки. На Кубі багато колоніальних міст, заснованих ще іспанцями і дуже добре збережених - Тринідад, Сьєн Фуегос, Санта Клара.


Слайд #9
Головною визначною пам'яткою країни є її столиця - Гавана.


Слайд #10
У Гавані багато місць, пов'язаних з легендарним Че Геварою.


Слайд #11
Ернест Хемінгуей прожив на Кубі багато років. У Гавані можна посидіти в барі «Флорідіта і випити улюблений Хемінгуеєм« дайкірі ».


Слайд #12
У Старій Гавані, оголошеної ЮНЕСКО надбанням людства, відмінно збереглися пам'ятники колоніальної архітектури - палаци, фортеці.


Слайд #13
Вечорами всі жителі Гавани виходять на набережну Малекон - найулюбленіше місце для прогулянок.


Слайд #14
Знамените на весь світ шоу-кабаре «Тропікана» вражає яскравими костюмами і феєричністю подання.


Слайд #15
Багато кубинців знають російську мову, так як під час радянського періоду вчилися або працювали в Росії з обміну, багато відвезли з собою на Кубу російських дружин. Тому мовного бар'єру на відпочинку у вас не виникне.


Слайд #16
На Кубі досі немає приватної власності. Навіть готелі відомих світових ланцюжків належать державі, тільки знаходяться в іноземному управлінні.


Слайд #17
На Кубі дуже багато старовинних автомобілів. Це справжній музей під відкритим небом, яким кубинці дуже пишаються. Тут можна побачити як американські автомобілі 50-х років, так і радянський автопром.


Слайд #18
Незважаючи на те, що кубинці живуть дуже бідно, це дуже доброзичливі і позитивні люди, вони буквально просочені сонцем. Вам скрізь посміхаються, вас буквально заряджають своєю енергією.


Слайд #19
Кінець