Презентація "Йеллоустоун - перший Національний парк США"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Йеллоустоун - перший Національний парк США"
Слайд #1
Йеллоустоун - перший Національний парк США
Підготувала:
учениця 11 – А класу
Хавер Катерина


Слайд #2
Національний парк Йеллоустон - найстаріший і найбільший національний парк США


Слайд #3
Площа парку - майже дев'ять тисяч квадратних кілометрів. Парк знаменитий численними гейзерами, багатою живою природою, мальовничими ландшафтами. Це один з найпопулярніших серед туристів Національних парків США: щорічно Йеллоустоун викликає захоплення у двох з гаком мільйонів гостей.


Слайд #4


Слайд #5
Історія Національного парку Йеллоустоун
Давним-давно, звіролови в шкіряних сорочках розповідали про чарівну країну на заході, де фонтани окропу б'ють вище дерев і земля тремтить від реву води. Там можна руками зловити форель і зварити її в сусідній калюжі.


Слайд #6
Національний парк Йеллоустоун заснований на високогірному плато в Скелястих горах в 1872 році, на стику трьох штатів - Айдахо, Вайомінг і Монтана.


Слайд #7
Першим європейцем, який досліджував Йеллоустоун, був Джон Колтер. Будучи одним з учасників експедиції Льюїса і Кларка, що досліджувала північний захід США. Пізніше, в 1850 році в Йеллоустоуні побував мисливець і дослідник Джим Бріджер.


Слайд #8
Після закінчення громадянської війни на початку сімдесятих років XIX століття уряд США фінансував дослідження північно-західних регіонів країни. У 1871 році район Йеллоустоун вивчила експедиція під керівництвом американського геолога і натураліста Фердинанда Хейдена.


Слайд #9
Підготовлена Хейденом доповідь про Йєллоустоун, проілюстрований фотографіями Вільяма Джексона і картинами Томас Морана, переконав Конгрес США в 1872 році прийняти закон про створення Йеллоустонського національного парку, першого національного парку США.


Слайд #10
Надалі Національний парк Йеллоустон успішно розвивався, зберігаючи недоторканими унікальні природні об'єкти і одночасно створюючи нові зручності для туристів.


Слайд #11
Пам'ятки Національного парку Йеллоустоун


Слайд #12
Гігантські гейзери викидають вгору струмені пари і киплячої води майже на 50 метрів, викидаючи до 45 тонн на годину.


Слайд #13
Щоб помилуватися на них, а також на інші головні визначні пам'ятки парку - озера, вулкани, скам'янілі ліси, гарячі джерела і водоспади, - на його території побудована сучасна заасфальтована дорога.


Слайд #14
Національний парк Йеллоустоун відомий чинним гейзером "Пароплав", рівних якому в світі немає: стовп води, що викидається досягає висоти 122 м.


Слайд #15
Ще одне джерело незабутніх вражень -Мамутові гарячі ключі


Слайд #16
Флора в Національному парку Йеллоустоун багата і різноманітна. Хвойні дерева змінюються листяними, густі ліси чергуються з просторими степами.


Слайд #17
Тварини Йеллоустоуну


Слайд #18
Озера в Йеллоустонськом парку відрізняються різними відтінками води від зеленого до сіро-синього.


Слайд #19
Зустрічаються озера з підвищеною температурою води, майже окропом. Але і в таких озерах є життя. У них ростуть теплолюбні водорості, різних кольорів.


Слайд #20


Слайд #21
Це варто побачити своїми очима!


Слайд #22
Кінець