Презентація "Франція"

-3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Франція"
Слайд #1
Новорічні свята
у Франції


Слайд #2


Слайд #3


Слайд #4


Слайд #5
Символи
Франції


Слайд #6
Триколірний прапор:
Прапор складається з трьох рівних вертикальних смуг — синя (біля щогли), біла (в центрі) та червона (скраю). Має пропорції 2:3.


Слайд #7


Слайд #8
Герб:
Французька Республіка не має офіційного герба, оскільки герб завжди асоціювався з монархією.
З 2003 року всі державні адміністрації використовують логотип Маріанни на тлі французького прапора.
На багатьох інших офіційних документах (наприклад, на обкладинці паспорта) зображена неофіційна емблема Франції.


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12
День Святого Ніколаса
6 грудня


Слайд #13
Зимові свята починаються у Франції досить рано - 6-го грудня, коли малюки ставлять свої черевики біля димаря в очікуванні цукерок від Пер-Ноеля, як тут прийнято називати Святого Ніколаса. Він приносить солодощі тільки слухняним дітям. За цим уважно стежить його напарник, Пер-Фуетар. Цей суворий дід зображується зазвичай з різками, він повідомляє Пер-Ноелю про те, що в цьому році заслужив дитина - цукерок або легкої прочухана.


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Напередодні, діти виставляють своє взуття перед коминами, а поряд з ними моркву та цукор для мула. Не забувають і про Святого Миколая. Його очікує келих найкращого витриманого французького вина. Розповідають, що напередодні свята Святий Миколай проходить від будинку до будинку у пошуках слухняних дітей, які й отримають від нього подарунки, переважно солодощі, ті ж які не були дуже слухняними, отримають різку (une trique) від супутника Миколая Père Fouettard (Батько з різками).


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20
Різдво
24-25 грудня


Слайд #21
За кілька днів до Різдва у всіх соборах починаються вечірні концертні програми, вулиці наповнюють люди в святковому очікуванні, всюди проводяться різдвяні ярмарки. Невід'ємна традиція святкування Різдва - це «різдвяні ясла», які зображують сцену народження Христа.


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25
У день напередодні Різдва, після опівнічної меси, французи збираються по домівках на особливий вечерю, яка називається "ревейон". Він має релігійне значення, саме слово перекладається як "пробудження" і символізує радість з приводу усвідомлення важливості майбутнього події - народження Ісуса Христа.


Слайд #26


Слайд #27


Слайд #28


Слайд #29
Деня Святого
Сильвестра
31 грудня


Слайд #30
Зустріч Нового року з 31 грудня на 1 січня, або день Св.Сільвестра, - це західноєвропейський свято, що відзначається напередодні початку нового року. Це останній день року, що випадає на 31 грудня. Це подія суспільного характеру так, як святкується одночасно всюди в світі. Зустріч Нового року - досить молода традиція, яка утвердилась до кінця XIX століття.


Слайд #31


Слайд #32


Слайд #33


Слайд #34
День Королів
6 січня


Слайд #35
Це одне з найбільш зворушливих свят, що проходить в першу неділю січня, коли, за євангельським переказом, три східних царі-волхви принесли подарунки новонародженому Христу. Цього дня традиційно їдять мигдальний торт, у якому захована маленька фігурка, яку називають «біб».


Слайд #36


Слайд #37


Слайд #38
Той, кому дістався шматочок з фігуркою, оголошується королем/королевою, на нього надягають корону та пригощають келихом шампанського. Такі пироги їдять по кілька разів: вдома, з друзями, на роботі. Так що кожному з нас може поталанити стати королем та обрати собі королеву.


Слайд #39


Слайд #40


Слайд #41


Слайд #42
Дякуємо за увагу!
Спеціалізована
школа № 207