Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1)


Рейтинг презентації 5 на основі 1 голосів



Слайд #1
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #1

Людина і біосфера. Охорона біосфери. Червона книга.


Слайд #2
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #2

Людина і біосфера. Охорона біосфери. Червона книга.


Слайд #3
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #3

За тривалий час існування нашої планети зникло назавжди багато живих істот, проте в наші дні це небезпечне явище прискорилося.


Слайд #4
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #4

Вважають, що вид перебуває у небезпеці, коли загальна кількість особин менша ніж тисяча або народжується менше особин, ніж помирає. За підрахунками вчених, щодня на нашій планеті вимирає один вид рослин чи тварин.


Слайд #5
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #5

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #6
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #6

Червона книга України
«Книгою тривоги і надії» називають Червону книгу. Червона книга України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин, рослин і грибів, поради щодо їхнього примноження.


Слайд #7
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #7

Червона книга України
«Книгою тривоги і надії» називають Червону книгу. Червона книга України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин, рослин і грибів, поради щодо їхнього примноження.


Слайд #8
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #8

До Червоної книги України щонайперше потрапляють види, яким загрожує вимирання, тобто повне зникнення. Їх називають зникаючими, або вимираючими. Серед рослин такими є підсніжник білосніжний, конвалія, первоцвіт, крокус, цибуля ведмежа, зозулині черевички та інші.
Червона книга України


Слайд #9
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #9

З тварин до Червоної книги занесені лосось чорноморський, коник морський чорноморський, жаба прудка, гадюка степова, саламандра плямиста, сокіл-сапсан, дрохва, заєць білий, борсук, видра річкова, їжак вухатий, рись звичайна, зубр та інші.
Червона книга України


Слайд #10
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #10

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #11
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #11

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #12
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #12

В Україні існують закони, за якими рослини і тварини, занесені до Червоної книги, підлягають особливій охороні на всій території держави. Ці закони визначають шляхи охорони та відтворення рідкісних видів.


Слайд #13
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #13

Це, зокрема, заборона або обмежене використання цих видів, створення сприятливих умов для утримання й розведення рідкісних видів (у зоопарках, ботанічних садах, розплідниках), здійснення наукових досліджень з метою їх охорони і відтворення.


Слайд #14
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #14

Перша Червона книга, присвячена українській флорі та фауні, була видана у 1980 році під назвою «Червона Книга Української РСР». Перше видання Червоної книги України (1980 р.) містило опис 85 видів (підвидів) тварин: 29 - ссавців, 28 - птахів, 6 - плазунів, 4 - земноводних, 18 - комах і 151 вид вищих рослин.


Слайд #15
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #15

У 2009 р. вийшло третє видання Червоної книги України. До нього занесено 542 види тварин: гідроїдні поліпи (2 види), круглі (2) та кільчасті (9) черви, ракоподібні (31), павукоподібні (2) та багатоніжки (3), ногохвістки (2), комахи (226), молюски (20), круглороті (2) та риби (69), земноводні (8), плазуни (11), птахи (87), ссавці (68).


Слайд #16
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #16

Кількість видів тварин у третьому порівняно з другим виданням збільшилась на 160 видів, а у другому порівняно з першим — на 297 видів. Таким чином, з урахуванням приблизно однакових проміжків часу між виданнями Червоної книги України, спостерігається певне уповільнення темпів зменшення втрати різноманіття окремих таксономічних груп фауни України.


Слайд #17
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #17

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #18
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #18

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #19
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #19

До третього видання «Червона книга України» (рослинний світ) занесено 826 видів рослин і грибів. Кількість видів рослин у третьому порівняно з другим виданням збільшилась на 285 видів, а у другому порівняно з першим - на 390 видів. Таким чином, з урахуванням приблизно однакових проміжків часу між виданнями Червоної книги України, спостерігається певне уповільнення темпів зменшення втрати різноманіття видів рослин і грибів України.


Слайд #20
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #20

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!


Слайд #21
Презентація на тему «Людина і біосфера» (варіант 1) - Слайд #21

ЗБЕРЕЖИ ПРИРОДУ!