Презентація "Туризм"

-3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Туризм"
Слайд #1
Туризм


Слайд #2
Тури́зм — тимчасовий виїзд особи з місця постійного проживання в оздоровчих, пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях без здійснення оплачуваної діяльності в місці перебування.


Слайд #3
Всю історію розвитку туризму можна розділити на чотири основні етапи:Перший — з найдавніших часів до 1841 року — це початко­вий етап розвитку туризму.Другий — з 1841 року до 1914 року — етап становлення ор­ганізованого туризму.Третій — з 1914 року до 1945 року — формування індустрії туризму.Четвертий — з 1945 року до наших днів — етап масового туризму та глобалізації туристичної індустрії.


Слайд #4
У стародавньому світі основними мотивами подорожей були: торгівля; загарбання нових територій; прочанство; пізнавальні потреби; лікування; розваги.Поширеними засобами пересування були водний транс­порт та використання тварин, але більшість подорожніх пересувалася пішки.


Слайд #5
Види
Туризму
Міжнародний туризм є однією з найбільш поширених форм обміну послугами.
Зимовий туризм
(санний, гірськолижний)
Пізнавальний
туризм
Екологічний
туризм
Пляжний туризм
Гральний туризм


Слайд #6
Функції туризму:1.Рекреаційна2.Соціальна3.Культурна4.Екологічна5.Економічна6.Просвітницька7.Виховна8.Релігійна


Слайд #7

Країна
Міжнародних туристичнихвідвідувань, млн
1
Франція
79,3
2
США
58,0
3
Іспанія
57,3
4
КНР
53,0
5
Італія
42,7
6
Великобретанія
30,1
7
Україна
25,4
Міжнародний туризм за країною призначення — 2008


Слайд #8
Згідно рейтингу Всесвітньої Організації Туризму, Україна займає 7 місце у світі за кількістю туристичних візитів. Країну щороку відвідують більше 20 мільйонів туристів (25,4 млн. у 2008 р.), в першу чергу із країн східної Європи, а також західної Європи, США і Японії.Щороку Україну відвідують понад 17 мільйонів туристів (18,9 млн іноземних громадян у 2006), насамперед з Росії та Східної Європи, а також Західної Європи та США. Структура в'їзного потоку за країною походження виглядає таким чином: країни СНД — 11,9 млн осіб (63% загального в'їзного потоку), країни ЄС — 6,3 млн осіб (33%), решта країн — 0,6 млн осіб (4%).Невід'ємною складовою світового туристичного процесу є вітчизняна туристична галузь. Попри всі політичні та соціально-економічні негаразди останніх років індустрія туризму стала тією галуззю народного господарства України, яка з року в рік без залучення державних дотацій стабільно нарощує обсяги виробництва туристичного продукту.


Слайд #9
Туризм в Україні може і повинен стати сферою реалізації ринкових механізмів, джерелом поповнення державного та місцевих бюджетів, засобом загальнодоступного і повноцінного відпочинку та оздоровлення, а також ознайомлення з історико-культурною спадщиною та сьогоденням нашого народу і держави.Пріоритетним видом туризму для України залишається іноземний (в'їзний) туризм як вагомий чинник поповнення валютними надходженнями державної скарбниці та створення додаткових робочих місць.Нині Україна має понад 4,5 тис. закладів розміщення туристів і відпочивальників на 620 тис. місць, але вони потребують модернізації та реконструкції відповідно до міжнародних стандартів. Крім того, підтримання в належному стані потребують і рекреаційні зони, пам'ятки культури та архітектури України, інші об'єкти туристичних чи екскурсійних послуг.


Слайд #10
Небезпека туризму Головними факторами, що створюють небезпеку від туризму, є:- Непорядність тур.фірм, що організують відпочинок- Вулична злочинність, масові заворушення у місці перебування туриста- ДТП на дорогах- Небезпечні природні фактори у місці перебування туриста (неякісна питна вода, урагани, землетруси, небезпечні риби у морі тощо)


Слайд #11
День туризму


Слайд #12
Історія Дня Туризму Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті Торремолінос, Іспанія.У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.У вересні 1999 року на ХІІІ сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15
Топ-10 міст, які варто відвідати у 2014 році


Слайд #16
1.Ріо-де-Жанейро


Слайд #17
2.Сараєво - столиця Боснії та Герцеговини


Слайд #18
3.Ліверпуль


Слайд #19
4.Умео


Слайд #20
5.Львів


Слайд #21
6. Марсель


Слайд #22
7. Алмати


Слайд #23
8. Роттердам


Слайд #24
9. Глазго


Слайд #25
10. Портленд