Презентація "Карпатський біосферний заповідник"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Карпатський біосферний заповідник"
Слайд #1
 Карпатський біосферний заповідник


Слайд #2
1. Територія заповідника, що знаходиться у постійному користуванні, а це аж 31 тис. 977 га, поділена на чотири зони: заповідна – 15872 га, буферна – 9351 га, регульованого заповідного режиму – 2074 га та антропогенних ландшафтів – 4680 га.


Слайд #3
2. Створений у 1968 році, з 1992 року входить до мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.
Нині складається з восьми заповідних масивів:
Чорногірського,Свидовецького,Марамороського,
Кузійського,Угольсько-Широколужанського заповідних масивів,«Долини нарцисів», Ботанічних заказників «Чорна Гора» та «Юлівська Гора».


Слайд #4
Біосферний заповідник репрезентує все природне та ландшафтне різноманіття Українських Карпат – від Закарпатського передгір’я до субальпійського та альпійського поясів.
В його межах знаходиться гора Говерла тa інші найвищі вершини Українських Карпат (Петрос, Бребенескул, Ребра, Гутин-Томнатик, Поп Іван Мармароський, Близниці, тощо), Географічний Центр Європи, найбільші в Європі ділянки букових та буково-ялицево-смерекових пралісів, знаменита Долина нарцисів, найбільші карстові печери Українських Карпат, багато інших унікальних природних і культурних об’єктів.


Слайд #5


Слайд #6


Слайд #7
Надзвичайне багатство природи Карпатського біосферного заповідника роблять його найдорогоціннішою перлиною у карпатській короні України. За більш як 40-річну історію свого існування він досяг значних успіхів у збереженні, вивченні та примноженні природи Українських Карпат. .


Слайд #8


Слайд #9


Слайд #10
Презентацію підготувала учениця 11 класуДроздова Юлія