Презентація "Мексика"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мексика"
Слайд #1
МЕКСИКА


Слайд #2


Слайд #3
« Візитна картка Мексики »
Площа: 1 972 550 км²
Населення: 118 395 054 чоловік.
Столиця: Мехіко.
Державний устрій:
федеративна демократична республіка.
Склад регіону: Повна, офіційна назва країни — Сполучені Штати Мексики. Країна розділена на 32 адміністративних регіони — 31 штат і федеральний округ, у якому розташована столиця, Мехіко.
Грошова одиниця: мексиканський песо, який становить 100 сентаво (центів).
Офіційна мова: іспанська.


Слайд #4
ПРАПОР КРАЇНИ


Слайд #5
ГЕРБ КРАЇНИ


Слайд #6
РЕЛЬЄФ
Значну частину території Мексики займає Мексиканське нагір'я з береговими низинами, що обрамляють його, на північному заході — гористий півострів Каліфорнія, на півдні — гірська область Чьяпас і Південна Сьєра-Мадре та низинний півострів Юкатан на південному сході. Краї нагір'я підняті й утворюють високі хребти з крутими зовнішніми і пологими внутрішніми схилами: Східна Сьєра-Мадре, Західна Сьєра-Мадре і Поперечна Вулканічна Сьєра на півдні.
Півострів Каліфорнію утворюють гірські масиви. На Теуантепекському перешийку гори знижуються до 300 м, берегова низовина Мексиканської затоки розширюється і далі на схід займає майже увесь півострів Юкатан.


Слайд #7


Слайд #8
КЛІМАТ
Клімат більшої частини Мексики тропічний, на півночі — субтропічний. Зі сходу та заходу на територію Мексики проникають вологі тропічні повітряні маси, що рясно зрошують навітряні схили гір. Північно-західна територія країни має сухий континентальний клімат.
Середня температура січня становить від +10 °C до +25 °C. У зв'язку з проникненням холодного повітря на півночі Мексиканського нагір'я трапляються морози до −20 °C. Середня температура липня від +15 °C до +30 °C.


Слайд #9


Слайд #10
ВОДНІ РЕСУРСИ
Найбільші річки: 
Ріо-Гранде (Ріо-Браво-дель-Норте)довжина
3034 км.


Слайд #11
БАЛЬСАС (довжина 724 км).


Слайд #12
Ріо-Гранде-де-Сантьяго (довжина 562 км).


Слайд #13
НАЙБІЛЬШІ МІСТА
Мехіко


Слайд #14
Гвадалахара


Слайд #15
Пуебла


Слайд #16
НАСЕЛЕННЯ
ІІ тип відтворення;
Природний приріст - 14.56 ‰
Народжуваність – 19.39 ‰
Смертність - 4.83 ‰
Однонаціональна країна:
іспано-індіанські метиси - 60%,
індіанці 30 %,
нащадки іспанців 10 %.
Релігія
Домінуюча релігія: католицизм.
Релігійний склад:
римо-католики - 76,5%,
протестанти - 6,3%,
інші - 0,3%.
Середня густота населення - 55 чол. на км. кв.;
Рівень урбанізації - 78.1 %


Слайд #17
ГОСПОДАРСТВО
 Мексика — найрозвинутіша індустріально-аграрна країна у Латинській Америці.
Мексика посідає третє місце у світі поміж «ринків, що розвиваються» за привабливістю для іноземних інвестицій (після Китаю та Бразилії).


Слайд #18
Нафтодобувна і газова промисловість.Мексика має високо розвинуті нафтодобувну і газову промисловість.Гірничодобувна промисловість.Мексика є одним з основних світових виробників срібла і плавикового шпату, постачальником сурми, кадмію, марганцю, ртуті й цинку. Тут добуваються свинець, мідь, сірку, золото, молібден, вольфрам, олово, вісмут, уран, барит і високоякісне коксівневугілля.


Слайд #19
Електроенергетика.Виробництво, передача та розподіл електроенергії знаходиться в руках держави. Більшість електростанцій Мексики - теплові. На них виробляється основна частина електроенергії - 65%, на ГЕС - 15%, атомних електростанціях - 6,2%, на геотермальних - 3,3%.


Слайд #20
Обробна промисловість.Значна частина мексиканської промисловості базується на переробці природних ресурсів, особливо нафти, і на первинній обробці сільськогосподарської продукції. Мексика виробляє також широкий асортимент товарів легкої промисловості і тривалого користування, таких як автомобілі, має добре розвинену скляну промисловість.У містах уздовж північного кордону Мексики існує чимало підприємств, основними видами продукції яких є текстиль, іграшки, електротовари й електроніка.


Слайд #21
Сільське господарство.До найважливіших сільськогосподарських культур відносяться кукурудза, пшениця, рис, ячмінь, маїс і сорго. До інших важливих експортних культур - фрукти і овочі, особливо помідори, апельсини, манго й банани, кава.


Слайд #22
Тваринництво –яловичина і молочні продукти,коні, мули, осли, вівці, кози й свині.


Слайд #23
ТРАНСПОРТ
Автомобільний

Повітряний


Слайд #24
Морський
Залізничний


Слайд #25
ЗОВНІШНЯ ТОРГІВЛЯ
Основні статті експорту: промислові товари, нафта і нафтопродукти, газ, срібло, фрукти й овочі, кава.Головні експорт-партнери: США, Канада, Іспанія, Німеччина, Японія, Великобританія, Нідерланди.
Основні статті імпорту: машини для обробки металів, вироби зі сталі, сільськогосподарська техніка, електричне обладнання, деталі для збирання автомобілів, комплектуючі для транспортних засобів, літаки та їхні комплектуючі.Головні імпорт-партнери: США, Японія, Німеччина, Канада, Південна Корея, Китай, Тайвань.


Слайд #26
Виконала учениця10 класуКалитянської ЗОШІ-ІІІ ступенівЯщук Катерина