Презентація "Франція"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Франція"
Слайд #1
Франція


Слайд #2
Офіційна назва:
Французька Республіка;
Площа: 551,6тис.км2
Населення: 62,9 млн. осіб;
Столиця: Париж;
Офіційна мова:
французька;
Грошова одиниця: євро;
Кількість федеральних
земель: 22.


Слайд #3
Географічне положення
Франція займає західну частину Європейського материка. Завдяки своєму географічному та геополітичному розташуванню Францію нерідко називають «центральною країною Західної Європи». Франція має одночасний вихід до Атлантичного океану, Середземного моря і через Ла-Манш у Північне море та контролює головні гірські системи Західної Європи, межує з Андоррою, Бельгією, Люксембургом, Німеччиною, Швейцарією, Італією та  Іспанією.


Слайд #4
Природні ресурси та умови

  Природні умови на території країни досить різноманітні. Є високі гори, плоскогір’я й рівнини.


Слайд #5
Найбільші річки Франції: Сена, Луара (найдовша), Гаронна і Рона. Система каналів сполучає між собою основні річки країни та Рейн.
Родючі ґрунти має Гароннська низовина біля підніжжя Піренєєв та ділянка на північний захід від нижньої течії Гаронни.


Слайд #6
Клімат
Клімат помірно морський, переходить на сході до помірно-континентального, а на південному узбережжі до субтропічного. Літо досить жарке і сухе - середня температура в липні досягає 23-25 градусів по Цельсію, у той час як для зимових місяців характерні дощі при температурі повітря 7-8 C. Основна частка опадів припадає на період з січня по квітень, а їх загальна кількість коливається в межах 600-1000 мм. На західних схилах гір цей показник може досягати позначки в 2000 мм і більше.


Слайд #7
Народонаселення
Франція – мононаціональна держава, кожен уродженець країни вважається французом. 
Переважна більшість віруючих католики – 88 %, є протестанти, мусульмани, православні.


Слайд #8
Промисловість
Париж – найбільший промисловий і транспортний центр країни, тут працюють підприємства авто- і авіабудування, електротехнічного машинобудування, хімічної, харчової, поліграфічної промисловості тощо, виготовляють товари широкого вжитку: модні швейні та галантерейні вироби.


Слайд #9
Сільське господарство
Сільське господарство є найбільш опікуваною державою галуззю, хоча основа його – приватне землеволодіння. Вирішальну долю продукції дають великі господарства з наділами понад 100 га, але чисельно переважають дрібні та середні. За обсягом виробленої сільськогосподарської продукції Франція посідає 1-е місце в Західній Європі та 3-є в світі після США й Канади.


Слайд #10
Франція – це найбільший європейський виробник пшениці, вершкового масла, яловичини, сирів (більше 400 сортів), ковбас, кондитерських виробів, вин.


Слайд #11
Зовнішньоекономічна діяльність
Переважають економічні зв’язки з розвинутими країнами та країнами ЄС. Основними статтями експорту країни є машини й транспортне устаткування, авіаційне обладнання та транспортні засоби, пластмаси, хімікалії, фармацевтична продукція, залізо і сталь, напої, продукція харчової промисловості, нові технології тощо. Основними торговельними партнерами є Німеччина, Іспанія, Італія, Велика Британія, Бельгія, США, Нідерланди.


Слайд #12
Імпортує Франція машини й устаткування, транспортні засоби, сиру нафту, пластмаси, хімікати, сировину й напівфабрикати, продовольство (чай, кава, какао, тропічні фрукти) основним чином з Німеччини, Бельгії, Італії, Іспанії, Нідерландів, Великої Британії, США, Китаю.


Слайд #13
Культура
Французька культура — багата, різноманітна, з багатою історією, що відображає не тільки культуру кожного свого регіону, але і вплив імміграційних хвиль різних епох. Саме культурне багатство країни робить Францію одним з найпривабливіших туристичних напрямів.


Слайд #14
Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі).


Слайд #15


Слайд #16
Палац Версаль


Слайд #17


Слайд #18
Базиліка Сакре-Кер


Слайд #19


Слайд #20
Тріумфальна арка Парижа


Слайд #21


Слайд #22
Ейфелева Вежа


Слайд #23


Слайд #24
Дякую за увагу!