Презентація "Північна Америка"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Північна Америка"
Слайд #1
Північна Америка
Степ


Слайд #2
Степ
Степ — природна смуга помірного поясу, для якої характерне майже повсюдне поширення трав’янистої, в основному злакової рослинності на чорноземних і каштанових ґрунтах.


Слайд #3
Степ
Зона степів тягнеться з півночі на південь у центрі материка від канадської тайги до Мексиканської затоки. Степи Північної Америки — це безлісий простір помірного та субтропічного поясів. Ця зона розташована в сприятливих кліматичних умовах (сухе тепле літо та холодна зима), тому тут зростає багата трав’яниста рослинність на чорноземних і каштанових ґрунтах


Слайд #4
Тваринний світ степів Північної Америки
Перехідна смуга між лісами та степами у Північній Америці називається преріями. У минулому прерії були багаті на різноманітні види рослин та тварин. Але людина винищила бізонів, вовків-койотів і лисиць під час освоєння цих земель.


Слайд #5
Ховрах
Довжина тіла дорослих ховрахів від 18 до 22 см, маса до 300 г. Довжина хвоста складає від 4,6 до 7,4 см.
Голова складає близько 1/3 тіла ховраха. Спереду розташований заокруглений ніс світло-рожевого кольору. Під носом, на відстані 0.5-1.3 см є ротова порожнина, зі світло-рожевими губами. Вуса, що допомагають краще відчувати запах, мають довжину до 4-ох см, білого або чорного кольорів. Очі чорного кольору. Вуха довжиною та шириною близько 1 см.


Слайд #6
Бабак
Бабак — рід ссавців родини вивіркових.


Слайд #7
Койот
За розмірами койот помітно поступається звичайному вовку. Довжина тіла - 75-100 см, хвоста - близько 30 см, висота в плечах - 50 см; маса - до 21 кг. Як і в інших диких собак, у койота стоячі вуха і довгий пухнастий хвіст. Хутро довше, ніж у вовка. Забарвлення буре, крапчасте чорним і сірим, на череві - дуже світле. Кінець хвоста чорний


Слайд #8
Бізон
Бізон — поширений в північній півкулі, родини бикових .


Слайд #9
Рослинний світ степів північної Америки


Слайд #10
Тонконіг
Тонконіг, рід багато- рідше однорічних рослин родини зернівців. Бл. 200 видів, поширених у помірних і холодних зонах земної кулі. Багато Т. — цінні кормові трави.
                                                                                                                                                                                                                                  


Слайд #11
Полин
Полин— вид багаторічних трав'янистих рослин роду полин. Рослина висотою 50—200 см, рідше до 2,5 м, внизу гола, вгорі коротковолосиста, з кореневищем. Стебло здебільшого темно-червоне.
Листки перисті, зверху голі, зелені, знизу — білоповстисті, сіруваті і мають довжину від 5 до 20 см. Всі квітки трубчасті, зібрані у прямостоячі кошики, утворюють довгі волотевидні суцвіття червонуватого кольору. Цвіте у липні — вересні.