Презентація "Забруднення довкілля в Україні"

-4
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Забруднення довкілля в Україні"
Слайд #1
Забруднення довкілля в Україні


Слайд #2
За час існування людства природа зазнала великих змін. З кожним днем людині потрібно все більше продуктів харчування, води, одягу, корисних копалин, металів. Для задоволення своїх потреб вона вирубує ліси, розорює степи, осушує болота, добуває корисні копалини, будує заводи, фабрики, міста. А ще негативно впливає на природу, приводить до її забруднення.


Слайд #3
План
1.Забруднення вод.
3. Забруднення атмосфери в Україні
2.Забруднення грунту.
4.Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС


Слайд #4
електроенергетика 43%;комунальне господарство 19,5%;сільське господарство 16,6%;чорна металургія 9%;хімія і нафтохімія 3%;інші 8,9%.
ЗАБРУДНЕННЯ ВОД В УКРАЇНІ


Слайд #5
Джерела забруднення води


Слайд #6


Слайд #7
Забруднення грунту.
Висока розораність сільськогосподарських угідь, призвела до інтенсивних, наростаючих, ерозійних процесів.
Процес ерозії грунтів та інтенсивна експлуатація земель веде до пониження їхньої родючості, зменшення вмісту гумусу.


Слайд #8
Однією з причин погіршення якості земель є нераціональне застосування засобів хімізації сільського господарства, що призводить до нагромадження в грунтах залишків мінеральних добрив і пестицидів.
Серйозну проблему забруднення грунтів становить техногенні викиди промислових підприємств. Землі забруднюються важкими металами та іншими компонентами промислових викидів.


Слайд #9
Забруднення атмосфери
Щороку в повітря нашої області викидається 480 тис. тонн шкідливих речовин. Дуже забруднюють повітря шкідливі викиди автомобілів.


Слайд #10
Транспортно-дорожний комплекс – одне з найпотужніших джерел забруднення навколишнього середовища. Крім того, транспорт – основне джерело шуму у містах, а також джерело теплового забруднення.


Слайд #11
Наслідки аварії на Чорнобильській АЕС
Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики до вибуху на АЕС «Фукусіма-1», як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.


Слайд #12
Радіоактивні елементи нагромаджують в організмах рослин і тварин і по ланцюгу живлення потрапляють в організм людини. Вони є причиною різних захворювань та негативно впливають на генну структуру організмів.


Слайд #13


Слайд #14
Найбільше забруднені міста


Слайд #15
Недарма говорять, що природа – наша мати. Вона дає людині все необхідне для життя, хоч ми не завжди можемо оцінити її дарунки
Мені дуже подобається, що в багатьох країнах люди звернули увагу на альтернативні джерела енергії та екологічні види транспорту. У цій справі неможна бути байдужим – ми маємо зберегти багатства і красу природи, тільки за цієї умови можливе й наше існування на Землі


Слайд #16


Слайд #17


Слайд #18