Презентація "Забруднення Кривого Рогу"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Забруднення Кривого Рогу"
Слайд #1
Виконала учениця 11-А класу
Дажура Олена
Забруднення Кривого Рогу


Слайд #2
Криви́й Ріг — місто в Дніпропетровській області; найбільше місто України, яке не є обласним центром. Населення близько 655 тис. мешканців. Великий індустріальний та культурний центр України; центр Криворізької агломерації.


Слайд #3
Всього по місту налічується понад 5 тисяч джерел забруднення атмосферного повітря. Основні підприємства-забруднювачі атмосферного повітря станом на 01.01.2014 року, тис. тонн:
ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" – 265,3;
ПАТ "ПівдГЗК" – 63,3;
ПАТ "ПівнГЗК" – 15;
ПАТ "ЦГЗК" – 2,9;
ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна" – 2,3;
ПАТ "ІнГЗК" – 1,5;
ПАТ "Кривбасзалізрудком" – 0,26.


Слайд #4
ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"


Слайд #5
ПАТ "ПівдГЗК"


Слайд #6
ПАТ "ПівнГЗК"


Слайд #7
ПАТ "ЦГЗК"


Слайд #8
ПАТ "ХайдельбергЦемент Україна"


Слайд #9
ПАТ "ІнГЗК"


Слайд #10
ПАТ "Кривбасзалізрудком"


Слайд #11
Міжвідомча комісія по встановленню режимів роботи дніпровських водосховищ прийняла новий Регламент екологічного оздоровлення р. Інгулець з подовженням терміну промивки з середини травня до середини серпня.


Слайд #12
Згідно з рейтингом журналу «Кореспондент», складеним 2010 р. на основі даних Держкомстату України по ступеню того, як багато небезпечних речовин викидають в атмосферу підприємства і транспорт міст України, Кривий Ріг визнаний найбруднішим містом України. На кожного жителя Кривого Рогу доводиться по 634 кг шкідливих речовин, викинутих в атмосферу. За цим показником Кривий Ріг випередив Маріуполь та Бурштин, які посіли відповідно друге і третє місця в рейтингу.