Презентація "Тваринний світ Австралії"

-5
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Тваринний світ Австралії"
Слайд #1
Австралії
Коала
Презентацію виконала учениця 7-А класу Алаликіна Марія


Слайд #2
Австралія – континент, розташований у Південній та Східній півкулях Землі. Омивається водами Тихого та Індійського океанів. Це найменший і найвіддаленіший від інших материк на земній кулі.


Слайд #3
Так виглядає столиця Австралії - Сідней


Слайд #4
Тваринний світ Австралії різноманітний


Слайд #5
Качкодзьоб - поширений на берегах сходу Австралії і Тасманії. Самою відмінною рисою зовнішності качкодзьоба є звичайно качиний дзьоб, завдяки якому ця тварина і отримала свою назву. Качкодзьоб відмінно плаває і пірнає. Може перебувати під водою затамувавши подих до 5 хвилин.


Слайд #6


Слайд #7


Слайд #8
Ківі – це невеликі птахи, які живуть у Австралії, розміром з курку. Відзначається, що самки ківі трохи більші за самців. Важать дорослі особини від 1,5 до 4 кг, їхнє тіло має грушовидну форму, з маленькою головою і короткою шиєю.


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11
Кенгуру мешкає в різних місцях Австралії, найбільші представники живуть у лісовій і саванній зоні, більш дрібні живуть у горах, є кенгуру, які ведуть деревний спосіб життя. Пересувається кенгуру стрибками, зазвичай вони не великі, порядку метра, але в разі потреби великі кенгуру можуть здійснювати стрибки до 6-12 метрів і заввишки до 3-х метрів. При цьому швидкість може розвиватися до 45 км / год.


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14
Какаду відомі серед папуг, найкмітливіші і тямущі птиці. Їх допитлива вдача не має меж. Їм вдається відкрити навіть найхитромудріші запори клітин, зав'язувати і розв'язувати вузли і до всього іншого вміють відкручувати гайки.


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17
У колишні століття цій прекрасній птиці загрожувало зникнення з тієї причини, що на неї полювали через пір'я, цінні в Європі, - були дуже модні жіночі прикраси з них. Ці птахи харчуються комахами, яких розшукують на землі під листям. 


Слайд #18


Слайд #19


Слайд #20
Вигляд коали досить незвичайний. Шерсть у нього коротка і густа, зазвичай димчасто-сірого кольору з більш світлим черевцем, іноді з буруватим відтінком. Очі маленькі і дивляться підсліпувато, але вуха відносно великі, широко розставлені, з довгою вовною по краях. Великий шкірястий ніс коали приплюснутий. Хвіст у нього типово «ведмежий» - короткий і майже непомітний, зате кігті на лапах дуже довгі і зігнуті.


Слайд #21


Слайд #22


Слайд #23
Дика собака дінго - тварина, яка має цікаву особливість. Вона полягає в тому, що чистокровна порода ніколи не гавкає, вона лише здатна вити і гарчати.


Слайд #24


Слайд #25
Є версія, що собака дінго прибула до Австралії приблизно 4000 років тому разом з переселенцями з Азії. Ще одна версія: дінго - прямі нащадки домашньої Чубатої китайської собаки, що з'явилися на континенті близько 6000 років тому. Ймовірно також, що прабатьки дінго - індійські вовки і собаки паріо.


Слайд #26


Слайд #27
Дякую за увагу!