Презентація "Франція"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Франція"
Слайд #1
Франція
Підготували
Учениці 6(10)-Б
Андрушко Ольга
Мосійчук Ірина


Слайд #2
Символіка


Слайд #3
101 департамент, 22 метропольних та 5 заморських регіонів, 329 округів 3883 кантони, 36783 комуни або муніципалітети. Існує також поділ на 37 історичних провінцій.
Адміністративний устрій


Слайд #4
Мережа автомобільних доріг досить щільно покриває всю територію країни. Загальна протяжність автодоріг: 951500 км.
Автомобільний транспорт


Слайд #5
 Франція — однонаціональна держава, її населення становлять французи. Приблизно чверть корінного населення— це іноземці, що народилися, виросли і заснували родини у Франції.  Загальна чисельність населення становить 58 млн. чол. ,що ставить Францію на 13-е місце у світі і 4-е місце в Європі за кількістю населення.
Населення


Слайд #6
Майже все населення країни — католики. Але з огляду на історичні причини у Франції співіснують багато різних релігій. На другому місці — іслам. Його сповідують вихідці з країн Північної Африки, колишніх французьких колоній. Є також прибічники юдаїзму, православ'я, протестантизму та англіканства.
Релігія


Слайд #7
Франція — найбільш відвідувана країна у світі. Франція — безперечна чемпіонка світового туризму.
Найбільш відвідувані міста


Слайд #8
Париж
Пари́ж -столиця Франції, адміністративний центр регіону Іль-де-Франс. Окремий департамент Франції. Розташований на річці Сена. Населення — 2 233 818 осіб.


Слайд #9
Марсель
Марсе́ль - місто та муніципалітет у Франції. Населення — 851 420 осіб. Друге за чисельністю населення місто Франції після Парижа. Найбільший порт Франції, одне із найбільших міст на Середземному морі. Розташоване недалеко від гирла річки Рона.


Слайд #10
Ліон
Ліо́н  — місто та муніципалітет у Франції, адміністративний центр регіону Рона-Альпи та департаменту Рона. Одне з трьох найбільших міст, великий діловий центр країни. Населення — 474 946 осіб.Після Парижу, за кількістю населення в регіоні Ліон займає друге місце, 20 місце в Західній Європі.


Слайд #11
Тулуза
Тулуза — місто та муніципалітет у Франції, адміністративний центр регіону Південь-Піренеї та департаменту Верхня Гаронна. Населення — 439 553 осіб.


Слайд #12
Ніцца
Ніцца́  — місто та муніципалітет у Франції, у регіоні Прованс-Альпи-Лазурний берег, адміністративний центр департаменту Приморські Альпи. Населення — 343 304 осіб.


Слайд #13
Страсбург
Страсбу́рг  — місто та муніципалітет  у Франції, адміністративний центр регіону Ельзас та департаменту Нижній Рейн. Населення — 271 782 осіб. У Страсбурі знаходяться, серед інших організацій, Рада Європи, Європейський суд з прав людини, Європейська аудіовізуальна обсерваторія, а також Європейський Парламент.


Слайд #14
Монпельє
Монпельє́  — місто та муніципалітет на півдні Франції, адміністративний центр регіону Лангедок-Руссільйон та департаментуЕро. Місто розташоване на узбережжі Середземного моря. Населення — 257 351 осіб . Разом з передмістями населення становило близько 600 000 осіб.


Слайд #15
Дякуємо за Вашу увагу!!!)