Презентація "Красиві та дивовижні місця природи"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Красиві та дивовижні місця природи"
Слайд #1
Красиві та дивовижні місця природи


Слайд #2
Почнемо зі знаменитого озера Уюні (Салар де Уюні), найбільшого в світі солончака, де після дощу створюється дуже цікавий ефект дзеркала. Уюні дуже популярний серед туристів і мандрівників, тут є навіть готель, повністю побудований із солі.


Слайд #3
Скляний пляж Каліфорнії в США унікальний за своєю природою. Він складається з тисяч дрібних скелець, відточених хвилями до абсолютно гладкого стану. Причиною тому стала звалище побутових відходів, що колись існувало тут. У підсумку, природа взяла своє і витіснила гори сміття, залишивши лише цю красу. Зараз пляж знаходиться під охороною держави.


Слайд #4
 Сент Люсія, розкішний тропічний острів і однойменна країна, що входить до складу Карибського Архіпелагу.


Слайд #5
Місце де лава зустрічається з океаном, Біг Айленд на Гаваях. Унікальне природне явище, яке рідко де побачиш, розпечена лава потрапляє в прохолодні океанічні води і остигає назавжди.


Слайд #6
Печери Марбл в Чилі ( Мармурові печери Чилі ). Завдяки мармуру вода тут здається ідеально блакитною. Все це досягається завдяки відбиттю світла і мармуру.


Слайд #7
Ельбрус, Кабардино-Балкарія, Росія


Слайд #8
 Гарячі джерела Памуккале, що розташувалися на скельних терасах загадкової форми. Це місце, як і більшість інших в нашому списку, входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.


Слайд #9
Дощові ліси Амазонки в Південній Америці є легенями нашої планети. Вони розпростерлися на цілий ряд країн континенту і є одним з найбільш захоплюючих куточків Землі.


Слайд #10
Національний парк Єллоустоун знаменитий не тільки в Сполучених Штатах Америки. Це один з найбільших парків в світі, де розташовано безліч красивих гейзерів планети.


Слайд #11
 Водоспад Вікторія (Victoria Falls), Замбія і Зімбабве. 
Неймовірна сила і сліпуча краса! Напевно, нікого не здивує, що цей «гримлячий дим» вважається одним з природних чудес світу і є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО .


Слайд #12
Дякую за увагу.