Презентація "Мандрівка Німеччиною"

+1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мандрівка Німеччиною"
Слайд #1
Мандрівка Німеччиною


Слайд #2
Німе́ччина (Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (ФРН) ), — демократична федеративна республіка у центрі Європи. Німеччина в адміністративному відношенні поділяється на 16 федеральних земель, а столиця і найбільше місто країни — Берлін. Німеччина займає площу 357 021 км² і має головним чином помірний сезонний клімат. Маючи 81.8 мільйонів жителів, це країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Це одна з головних політичних сил на Європейському континенті і технологічний лідер в багатьох галузях.


Слайд #3
Держави, які мають спільний кордон з Німеччиною — на півночі Данія (68 км), на заході — Нідерланди (577 км), Бельгія (167 км), Люксембург (138 км) та Франція (451 км), на півдні — Швейцарія (334 км), Австрія (784 км) і Чехія (646 км), а на сході — Польща (456 км). На півночі омивається Балтійським та Північним морями.
Німеччина є членом Європейського Союзу, НАТО і «Великої вісімки», претендує на постійне членство в Раді Безпеки ООН.
Країна має четверту найбільшу у світі економіку за ВВП і п'яту найбільшу за паритетом купівельної спроможності. Це другий найбільший у світі експортер та третій найбільший у світі імпортер товарів. Країна досягла дуже високих стандартів життя і має всесторонню систему соціального забезпечення. Німеччина — батьківщина багатьох знаменитих науковців та винахідників і відома своєю культурною та політичною історією.


Слайд #4
Фізична карта Німеччини


Слайд #5
Сільське господарство
Понад третина території Німеччини зайнята сільським господарством. Головним чином вирощуються зернові, картопля, цукрові буряки, рослини, з яких виробляється олія. Німеччина — лідер-виробник хмелю, з якого виробляється понад 5,5 тис. ґатунків пива. На півдні країни вирощується виноград.


Слайд #6
Населення

Берлін — окрема федеральна земля та найбільше місто за кількістю населення.

Гамбурґ — друге за кількістю населення місто Німеччини.
Населення Німеччини — 81,8 мільйони мешканців, із них 73,8 мільйонів з німецьким, а 8 мільйонів із іноземним громадянством. У 2010 р. у країні проживало 65 млн німців та 15,5 млн іноземців. Найбільші чисельні групи — турки та курди(3,2 мільйони), поляки (1,6 мільйони), вихідці з країн СНД (росіяни,євреї, російські німці (1,4 мільйони), вихідці з країн західної Європи та Балкан (2,9 млн), вихідці з країн Азії (1,6 млн)


Слайд #7
Мова
Офіційна мова — німецька мова. Данська мова, сорбська мова, фризька мова, мова ромів (циганська мова) є офіційно визнаними мовами етнічних меншин. Як іноземну мову в школах вивчають англійську, французьку, а також латинську,італійську та російську мови.
Німецька мова поділяється на 3 групи діалектів: нижньонімецькі, середньонімецькі та верхньонімецькі. Нижньонімецькі — нижньофранкський, нижньоалеманський та фризький; середньонімецькі — саксонський, тюрингський та франкський; верхньонімецькі — верхньофранкський, алеманський та баварський.


Слайд #8
Релігія
Конституція Німеччини як основний закон гарантує свободу віри та релігій в країні. Німеччина, християнізована з франкських часів, рідний край Реформації. Сьогодні 29,7% німців лютерани та протестанти, 31,2% католики, 3,9% мусульмани та 0,1% іудеї. У Німеччині живе приблизно 3 мільйони мусульман, близько 100 000 православних, 380 000 новоапостолів та 100000 юдеїв. Приблизно 25 відсотків населення Німеччини не належать до жодної релігійної групи.
Релігійність у країні з року в рік послаблюється.


Слайд #9
Цікаві місцяабо Що відвідати,коли приїдеш в Німеччину?


Слайд #10
1)Купол Рейхстагу


Слайд #11
2) Парк Вільгельмсхее


Слайд #12
3) Гамбург


Слайд #13
4) Замки долини Рейну


Слайд #14
5) Берлін


Слайд #15
6) Кельн


Слайд #16
7) замок Нойшванштайн


Слайд #17
8) Франкфурт-на-Майні


Слайд #18
9) Скеля Лорелей


Слайд #19
10) Хільдесхайм


Слайд #20
11) Орлине гніздо (Кельштайнхаус, будинок Гітлера)


Слайд #21
12) Мюнхен


Слайд #22
13) Озеро Кенігзее


Слайд #23


Слайд #24
Willkommen in Deutschland
Welcome to Germany