Презентація "Екологічна ситуація в Україні"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Екологічна ситуація в Україні"
Слайд #1
Екологічна ситуація в Україні


Слайд #2
План
Вступ
Екологія України
Забруднення екології України
Вирішення проблеми.


Слайд #3


Слайд #4


Слайд #5
Багато речей відповідає за стан держави, та найголовнішою з них є екологія країни. Екологія – це здорове життя людей, а тому й забезпечення гарного існування . Україна ,нажаль , посідає не найкращу сходинку у рейтингу екологічного стану. Багато факторів впливало на погіршення стану екології в нашій країні, за роки її існування. Одним з таких факторів і є аварія на ЧАЕС, яка має страшні наслідки, що залишились не тільки у нашій країні.


Слайд #6


Слайд #7
На порозі XXI століття
екологічні проблеми набули
статусу глобальних. Людство
усвідомлює небезпеку
скорочення життя на Землі із-за
свого впливу на масштаби
природокористування,
інтенсивність господарювання,
забруднення природнного
середовища.


Слайд #8
Однак відчуття тривоги за якість останього властиве далеко не кожному з нас, жителів міста й села, де знаходяться основні джерела забруднення атмосферного повітря, природних вод, грунтів.
Земля, що живить нас, повітря, яким ми дихаємо, вода, яку п’ємо, щорічно зазнають величезних втрат від необдуманої дії тих, хто ними користується.


Слайд #9


Слайд #10
Погляньте навколо свого села, міста, дачних поселень, у що перетворюються чисті струмки, зелені гаї-усе, що живило народ протягом багатьох віків! Звалище сміття, гори мінеральних добрив чи пестицидів, безгосподарськи залишених просто неба-усе це попдає у ланцюг кругообігу речовин.


Слайд #11
На стан екологічної ситуації в регіонах України впливає також прояв еколого-географічних проблем. Серед них для України характерними є: зменшення запасів корисних копалин, вичерпання ресурсів,  зміна структури земельних ландшафтів, зниження родючості грунтів, забруднення поверхневих та підземних вод, забруднення повітря, скорочення розмаїття рослинного й тваринного світу.


Слайд #12
В Україні на середину 1980-х років було зосереджено до 40 %потужностей атомних електростанцій СРСР. Найбільші викиди речовин ватмосферу спостерігалися в великих індустріальних центрах: КривомуРозі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Єнакієвому, Донецьку,Дебальцевому, Макіївці та ін.


Слайд #13


Слайд #14

Ці проблеми виникли тому, що структура господарства України, що розвивалося багато років, не відповідала в багатьох регіонах їх потенціалу. Стан природи в Україні – критичний, та з кожним роком який набуває лише гіршого результату.


Слайд #15
Але є надія, що незалежна Україна переступить поріг в третє тисячоліття з високою екологічною культурою, і проявиться в певних діях щодо природи. Так Україна здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу. Але тільки у співпраці та порозумінні людини з природою можливо забезпечитимайбутнє.


Слайд #16
Людина повинна зрозуміти, що вона є частиною природи. Тому знищуючи природу, вона знищує себе та своє буття на планеті.


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19
Основним забруднювачем атмосферного повітря в Україні єпромисловість : вона робить майже вдвічі більше шкідливих викидів, ніжавтотранспорт (відповідно 65 і 35 %).Серед промислових об'єктів основними забруднювачами атмосферногоповітря є підприємства теплоенергетики (близько 29 % усіх шкідливихвикидів у атмосферу).


Слайд #20
Загалом, на рахунок енергетичної, металургійної тавугільної промисловості можна віднести відповідно 33, 25 і 23 % усіхзабруднюючих речовин, що викидаються в атмосферу, підприємствхімічної та нафтохімічної промисловості — 3 %. Найбільша частка викидівприпадає на Донецько-Придніпровський регіон — 79 % загального обсягувикидів у країні.


Слайд #21
Досить тривалий занепад української економіки, високий рівень бідності населення країни, важкі наслідки Чорнобильського лиха, та інші катаклізми не зламають прагнення України покращити свій екологічний стан. І Україна, нарешті, відновить силу своєї країни до кінця.


Слайд #22


Слайд #23
Джерела Інформації:
http://ua.textreferat.com/referat-5292-1.html
http://www.eco-live.com.ua/content/ekologіchna-situatsіya-v-ukraїn
http://uk.wikipedia.org/wiki/Екологія_України


Слайд #24
Підготували: учениці 9-Б класу
Пилипенко Тетяна
та
Петрова Марія


Слайд #25
Дякуємо за увагу!!!