Презентація "Еквадор"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Еквадор"
Слайд #1
Еквадор
Роботу виконав Токар Володимир


Слайд #2
Республіка Еквадор, країна в Південній Америці, що межує на півночі з Колумбією, сході і півдні з Перу, на заході омиваєтьсяТихим океаном.
Республіка ЕквадорRepública del Ecuador


Слайд #3
Прапор Еквадору


Слайд #4
Герб Еквадору


Слайд #5
Недавня історія: незалежність від Іспанії отримана в 1830. Після довгого періоду нестабільності чергувалися ліберальний і консервативний уряди до військового перевороту в 1963, коли до влади прийшла військова хунта. У 1982 в країні було оголошено надзвичайний стан через страйки і демонстрації. Сіксто Дюран Баллен у 1992 був обраний президентом замість Родріго Борхе Севаллоса.


Слайд #6
Державна мова – іспанська.
Державна валюта – долар США.
Столиця країни – Кіто
Населення країни – 15,3 млн. чол.
Площа країни – 256,4 тис. км²


Слайд #7
Прибережна рівнина різко піднімається до Анд; розділені декількома оброблюваними долинами, на сході — рівнинні, низинні тропічні ліси.


Слайд #8
До основних природних багатств Еквадору відносять нафту та банани, торгівля якими приносить країні найбільші прибутки. Значне місце в місцевій економіці посідають також ліси (торгівля деревиною), какао, кава, фрукти тощо.


Слайд #9
Фауна Еквадору відзначається великим видовим різноманіттям і значною часткою ендемічних видів, поширених як в Андах, так і верхів'ях Амазонії. Зокрема, у складі фауни Еквадору виявлено понад 200 видів амфібій, величезна кількість птахів і понад 1000 видів метеликів. Тут поширені такі види ссавців, як ягуар, пума, пекарі, броненосець, мурахоїд.


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
Амбато


Слайд #17
Гуаякіль


Слайд #18
Кіто


Слайд #19
Мачала