Презентація "Аргентина"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Аргентина"
Слайд #1
Аргентина


Слайд #2
Державні символи
Герб
Прапор


Слайд #3
Гимн
Oíd, mortales, el grito sagrado:«¡Libertad, libertad, libertad!»Oíd el ruido de rotas cadenas,ved en trono a la noble igualdad.
Ya su trono dignísimo abrieronlas Provincias Unidas del Sudy los libres del mundo responden:«Al gran pueblo argentino, ¡salud!»Y los libres del mundo responden:«Al gran pueblo argentino, ¡salud!»Y los libres del mundo responden:«Al gran pueblo argentino, ¡salud!»


Слайд #4
Офіційна назва: Аргентинська Республіка .
Площа країни: 2780 092 км².
Кількість населення: 40 091 359 осіб  .
Столиця:  Буенос-Айрес .
Адміністративний поділ: 22 провінції, одна національна територія і один федеральний столичний округ . Провінції діляться на департаменти .
Грошова одиниця- аргентинський песо.
Офіційна мова - іспанська.
Візитна картка Аргентини


Слайд #5
Аргентинська Республіка -країна в Південній Америці, що межує на півдні і заході з Чилі, на північному заході з Болівією, на сході з Парагваєм, Бразилію, 
Уругваєм і омивається 
Атлантичним океаном.
Географічне положення


Слайд #6
Економіко-географічне положення
Займає південно-східну частину Південної Америки.
Друга (після Бразилії) за величиною країна Південної Америки і восьма у світі.
Має сухопутні кордони з Болівією - 832 км, Бразилією - 1 224 км, Чилі - 5 150 км, Парагваєм - 1 880 км, Уругваєм - 579 км.


Слайд #7
Природні умови та ресурси
Аргентина має значні запаси водних та гідроресурсів, її гідротехнічний потенціал, який значною мірою визначається наявністю багатьох гірських річок та водоспадів.Найбільші річки: Парана, Уругвай і Парагвай.


Слайд #8
Мінеральні ресурси Аргентини є різноманітними, але не досить великими за запасами. Зокрема в надрах Аргентини залягає близько 500 млн т нафти і близько 700 млрд м3 газу. Є також невеликі поклади вугілля. Перспективною на запаси нафти і газу є шельфова зона Атлантичного океану. Тому в перспективі поклади паливних ресурсів країни можуть бути збільшені. тут атомної електроенергетики.


Слайд #9
На заході держави, у передгір'ях Анд, відкриті значні поклади залізних руд. Аргентина також багата на деякі руди кольорових металів, зокрема берилію, вольфраму, міді, свинцю, цинку.
Є поклади хімічної сировини, зокрема самородної сірки та боратів, які використовуються в фармацевтичній промисловості. Країна добре забезпечена покладами будівельних матеріалів, особливо мармуром і гранітом.
Аргентині не вистачає власних мінеральних ресурсів і значну їх частину вона імпортує.


Слайд #10
Клімат
Аргентина розташована у трьох кліматичних поясах: тропічному, субтропічному і помірному. Щорічні середні температури коливаються від +24С на півночі до +5С на півдні. Клімат країни формується під впливом морських повітряних мас з Атлантичного океану.


Слайд #11
Населення
Розміщення населення дуже нерівномірне. Найгустіше заселені райони, що прилягають до гирла Ла-Плати. В західних і південних районах Аргентини проживає незначна кількість населення. Частка міського населення становить 89,3%.


Слайд #12
Етнічний склад
Основне населення — аргентинці — нащадки іспанських колонізаторів 16—18 ст. Подальший приріст ішов значною мірою за рахунок імміграції з Іспанії, Італії,Франції, Польщі, Західної України та ін. Корінне населення — індіанці — майже повністю винищене колонізаторами. В Аргентині налічується 20—30 тис. індіанців (гуарані, кечуа, араукани) та близько 400 тис. метисів


Слайд #13
Державною мовою є іспанська, а точніше її місцевий діалект. Місцеве значення мають мови мапудунґун, кечуа, гуарані.
Мови


Слайд #14
76,5% аргентинців вважають себе католиками, 9% сповідують євангелізм, 11,3% вважають себе агностиками або атеїстами, 1,2% є свідками Єгови, 0,9% мормонами, 1,2% сповідують інші релігії
Релігія


Слайд #15
Господарство
В експорті провідне місце займають продукція сільського господарства і харчової промисловості, зокрема зерно, борошно, олія, м'ясо і м'ясопродукти, молочні продукти, тваринний сир і масло, вовна, шкіра. В імпорті Аргентини переважають машини і устаткування, природний газ, електроенергія, електроніка.
Сучасна Аргентина — індустріально-аграрна країна. Основні галузі економіки: харчова, автомобільна, текстильна, хімічна та нафтохімічна.


Слайд #16
Промисловість
Найбільшу вагу мають галузі, пов'язані з обробкою продукції сільського господарства — виробництво олії, м'яса, молока, кави,шоколаду, вина. Іншими важливими галузями є машинобудування, хімічна і металургійна промисловість.
Добувна промисловість
Аргентина має значні поклади нафти, головним чином у затоці Сан-Хорхе. Продукція нафтохімічної промисловості складає 20% експорту країни. Також добуваються мідь (3% експорту),  золото, срібло, цинк, марганець, уран і сірка.
Енергетика
Згідно з даними 2005 року, Аргентина щороку виробляє близько 101 176 гігават на годину електричної енергії, зокрема:
ГЕС дають 34 041 гігават на годину
ТЕС дають 56 385 гігават на годину
АЕС дають 6 873 гігават на годину
Видобуток нафти щорічно складає 38,323 млн. м³, а природного газу — 48,738 млрд. м³.


Слайд #17
Сільське господарство
Аргентина має добре розвинуте сільське господарство, в структурі якого переважає тваринництво, але базовою галуззю є рослинництво.

У структурі посівних площ Аргентини провідне місце займають посіви зернових культур, серед яких головні пшениця і кукурудза. Вирощують також ячмінь, є посіви гречки і зернобобових.Важливе місце в структурі посівів займають технічні культури, передусім, посіви бавовни,соняшнику, сої (2-е місце в світі), на півночі вирощують чай, у центральних районах — цукрові буряки, є посіви льону-довгунця. В Аргентині добре розвинене садівництво, на півночі — виноградарство, у приміських зонах великих міст — овочівництво.
Рослинництво


Слайд #18
Тваринництво
В структурі тваринництва провідною галуззю є вирощування великої рогатої худоби, переважає м'ясна спеціалізація. Друга галузь — це вівчарство, має м'ясо-вовняний напрямок спеціалізації. Місцеве значення має птахівництво і свинарство, розвивається також конярство, на узбережжі відносно добре розвивається риболовля і здійснюється формування рибного та рибоконсервного комплексу.


Слайд #19
Транспорт
У країні функціонують 7 великих і 30 дрібних портів. Одним з найбільших портів Латинської Америки залишається Буенос-Айрес, через який здійснюється 4/5 всіх океанських перевезень. Великі морські порти: Росаріо, Ла-Плата. Естуарій Ла-Плата . Основний центр повітряного сполучення — столиця країни.
Основний транспорт — залізничний, автомобільний, морський. Всі провінції Аргентини пов'язані мережею залізниць, загальна протяжність яких становить 31,9 тис. км, ще 10 тис. км не використовуються.Істотну роль відіграє водний транспорт.


Слайд #20
Визначні місця Аргентини


Слайд #21
Льодовик Періто-Морено, Патагонія, Аргентина


Слайд #22
Пейзажі Патагонії


Слайд #23
Водоспади Ігуасу


Слайд #24
міст Інків


Слайд #25
Талампайа


Слайд #26
печера Куева-де-лас-Манос


Слайд #27
Парламент Аргентини


Слайд #28
парк Ісчігуаласто


Слайд #29
Собор Ла-Плати


Слайд #30
вулкан Ланін


Слайд #31
Жіночий міст