Презентація "Пам`ятки Данії"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Пам`ятки Данії"
Слайд #1
Виконала: Самокрутова Настя
Презентація на тему: Пам`ятки Данії


Слайд #2
План1. Мапа Данії.2.Цікаві міста та пам`ятки.4.Цікаві факти


Слайд #3
Королівство Данія — маленька європейська країна— найменше і найпівденніше королівство із скандинавських країн.Населення Данії — 5,43 млн осіб.Офіційна мова — данська.Державний устрій: Конституційна монархія.Валюта: Данська крона (DKK).


Слайд #4


Слайд #5
Копенгаґен
Копенгаґен- столиця Данії, розташована на півострові Зеландія
Пам'ятник Шевченку
24 вересня 2010 року в копенгаґенському парку Естре Анлег (Østre Anlæg) з ініціативи та зусиллями Дансько-українського товариства встановлено перший у країнах Скандинавії пам'ятник Тарасові Шевченку


Слайд #6
Хіллерьод
Хіллерьод розташований на острові Зеландія.
Фредеріксборг— замок в Данії, розташований в центрі Хіллерьода на трьох острівцях Замкового озера, був побудований в перших десятиліттях XVII ст. як королівська резиденція для Кристіана IV і є найбільшим замком епохи Відродження в Скандинавії.


Слайд #7
Роскілле
Ро́скілле— місто у Данії, на сході острова Зеландія (Шелланн). Адміністративний центр комуни Роскілле.
Собор у Роскілле — головний собор Данії, усипальниця данських королів. Яскравий зразок цегляної готики.


Слайд #8
Гельсінгер
Гельсінгер — місто на північно-східному узбережжі данського острова Зеландія.
Кронборг — замок в Данії. У цьому місці ширина протоки Ересунн між Данією і Швецією становить всього 4 км, що надавало замку важливе військово-стратегічне значення протягом довгого часу.


Слайд #9
Брьонбю
Брьонбю- комуна у складі столичної області Данії.
Брьондбю- стадіон в комуні Брьонбю, домашня арена футбольного клубу "Брондбю".


Слайд #10
Кулінарія Днії


Слайд #11
Копенґагенский салат


Слайд #12
Датскі бутерброди з вугрем :
1 батон,1 жарений вугор , 1 помідор,1 огірок, листя салату.


Слайд #13
1.В Данії немає хмарочосів. Лише в крупних містах типу Копенгаґена є декілька будівель висотою вище 6-го поверху.2.Ліків без рецепта лікаря не купити. 3.В дощ люди не користуються парасолями.4.Данія є першою країною в світі, яка встановила додаткові податки на жирну їжу з насиченими жирами. Таким чином уряд намагається боротися з серцево-судинними захворюваннями. Оподаткуванню підлягають усі продукти, жирність яких перевищує 2,3%. Новий податок складає майже 3 долара за кілограм насичених жирів в таких продуктах як сир, масло, м'ясо, молоко, чіпси і піца. Покупці схвалюють таке рішення, хоча і зазначають, що існує безліч інших способів змінити звички людей.
Цікаві факти:


Слайд #14
5.В Данії широко поширений велосипедний транспорт. Значною мірою це відбувається внаслідок турботи про здоровий спосіб життя. В Копенгаґені завершено будівництво суперсучасної системи велодоріжок обладнаних за останнім словом техніки. Ціллю є зробити пересування велосипедистів максимально комфортним — щоб робити мінімальну кількість зупинок до кінечної цілі поїздки. 


Слайд #15


Слайд #16
Дякую за увагу!