Презентація "Соціалістична Республіка В'єтнам"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Соціалістична Республіка В'єтнам"
Слайд #1
Соціалістична Республіка В'єтнам
В'єтна́м — країна в південно-східній Азії, на узбережжі Південно-Китайського моря, межує на півночі з Китаєм, на півдні та заході з КАмбоджею і Лаосом; омивається Південно-китайським морем. Площа країни становить 329560 км²; населення близько 90.4 млн чоловік (2012). Столиця Ханой.


Слайд #2
Цивілізація в'єтів виникла в басейні річки Червоної. Перші державні утворення з'явилися в III столітті до н. Е.. Король Хунг, що вважається старшим сином Дракона Лак Лонг Куанана і феї-птиці Ау Ко, заснував столицю в Фонг Тяу (нинішня провінція Вінь Фу), поклав початок династії Хунг і назвав свою країну Ванланг. Королівство В'єтнам існувало з 100 року, деякий час В'єтнам входив до складу Китаю.


Слайд #3
Недавня історія: захоплений Францією в 1858-84, став частиною французьких колоніальних володінь в Індокитаї, японські війська виведені після війни в 1945. В'єтнамська війна за незалежність проти Франції в 1946. Французи зазнали поразки при Діен Б'єн Фу в 1954. За Женевською конвенцією в 1954 країна була розділена по 17-й паралелі на дві окремі держави: Північний і Південний В'єтнам.


Слайд #4
На початку 1960-х років почалася В'єтнамська війна, що завершилася у 1976 створенням Соціалістичної Республіки В'єтнам. У 1978 війна з Камбоджею, у 1979 прикордонний конфлікт з Китаєм. Економічна криза призвела до появи тисяч в'єтнамських піратів, що грабували на морі. Мирна угода з Камбоджею підписана в 1991.


Слайд #5
Відносини з Китаєм нормалізувалися. З 1986 країна проводить політику «оновлення», націлену на економічний розвиток, залучення іноземних інвестицій та ринкові реформи. Відносини зі США повністю нормалізувалися, активно діють посольства та торговельні представництва США у В'єтнамі та В'єтнаму у США. У грудні 2006 року СРВ стала членом СОТ (Світової організації торгівлі)


Слайд #6


Слайд #7
Україну та В'єтнам пов'язують традиційно дружні відносини, підвалини яких закладалися десятиліттями ще з часів Радянського Союзу. У перемогу в'єтнамського народу у боротьбі за єдність і незалежність, повоєнну відбудову цієї держави суттєвий внесок зробили представники українського народу – фахівці-виробничники, освітяни, науковці, управлінці, військові.


Слайд #8
Презентацію виконалаучениця 22 групиМакуховська Наталя