Презентація "Болівія"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Болівія"
Слайд #1
Болівія
Підготувала
Відняк Людмила


Слайд #2
План
Загальні відомості
Державні символи
Державний устрій
Столиця
Географічне положення
Населення
Економіка
Промисловість
Сільське господарство
Зовнішня торгівля
Туризм
Джерела


Слайд #3
Загальні відомості
Офіційна назва - Багатонаціона́льна Держа́ва Болі́вія
Місце знаходження - держава в центральній частині Південної Америки.
Площа - 1098,6 тис. км².
Населення - 7,95 млн чол.
Офіційна столиця країни — Сукре, однак резиденція уряду перебуває в Ла-Пас.
Офіційні мови — іспанська, поширена мова гуарані (індіанська).
Грошова одиниця — болівіано.


Слайд #4
Державні символи
Прапор
Герб


Слайд #5
Державний устрій
Болівія – унітарна держава.
Діє конституція, схвалена на референдумі 25 січня 2009 року.
Глава держави – президент, який обирається загальним прямим і таємним голосуванням строком на 5 років.
Президент - Хуан Ево Моралес Айма.
Законодавча влада здійснюється Багатонаціональною законодавчою асамблеєю, яка складається з Палати депутатів і Палати сенаторів.


Слайд #6
Столиця Сукре
Сукре — місто з населенням 247 300 мешканців та конституційна столиця Болівії, місце розташування Верховного Суду країни і столиця департаменту Чукісака. Розташоване на південному сході країни на висоті 2750 м. Його відносно низька висота надає місту теплий клімат протягом всього року.


Слайд #7


Слайд #8
Географічне положення
За характером рельєфу Болівія поділяється на південно-західну — гірську (бл. 1/3 площі країни) і північно-східну — переважно рівнинну частини. Гори Болівії належать до системи Андів. В горах багато згаслих і діючих вулканів.
Країна межує з Бразилією, Парагваєм, Аргентиною, Чилі й Перу.


Слайд #9
Гори
www.themegallery.com
Гора Сахама 6780 м.


Слайд #10
Населення
Болівія одна з небагатьох країн Америки, де індіанці, в основному кечуа та аймара, складають понад половину населення. Другою за чисельністю групою є власне болівійці — метиси та креоли. Більшість населення сконцентровано в гірських районах.
Державна і літературна мова іспанська. Серед віруючих болівійців переважають католики.


Слайд #11
Економіка
Болівія – промислово-аграрна країна з розвинутою гірничодобувною галуззю.
Галузі економіки: гірнича, металургійна, нафтова, харчова, тютюнова, легка промисловість, розвинуте ремесло.
Основний транспорт – залізничний, автомобільний, суднохідний (по о. Тітікака). Залізниці зв'язують промислові міста і центри видобутку корисних копалин з тихоокеанськими портами, а також із залізничними системами Бразилії і Аргентини.


Слайд #12
Промисловість
Промисловий сектор зріс, починаючи з 1950-х років, але залишається невеликим. Гірнича промисловість в національній економіці — одна з основних галузей, хоча питома вага її зменшується. Видобуток руд являє собою традиційну галузь болівійської індустрії.
У структурі сучасної гірничої промисловості 40% припадає на експорт. Перше місце займає видобуток руд олова, потім видобуток нафти і газу, сурми і вольфраму, поліметалів.


Слайд #13
Сільське господарство
Приблизно половина працюючого населення задіяно у сільському господарстві (включаючи невелику кількість мисливців, лісників та рибалок).
Картопля та oca (також їстівний овоч) є основними культурами на північному Альтіплано, де споживають їх, як правило, в сушеному вигляді. Кіноа - важлива зернова культура, що визріває на висоті Анд, досить високо поживна. В Болівії виняткові за якістю кава, какао, цитрусові, банани, авокадо, ананаси, манго, папая, дині, чилійські перці, солодка картопля та маніоки.
Кіноа


Слайд #14
Зовнішня торгівля
Експорт металів (головним чином олова, але також цинку, срібла та вольфраму) традиційно домінувало в торгівлі Болівії. З крахом світового ринку олова у 1980-х роках, природний газ став домінувати в експорті. Корисні копалини і природний газ складають разом понад 80 % законної експортної торгівлі Болівії. Сільськогосподарський експорт включає в себе: каву, цукор та деревину, разом з невеликою кількістю дикого каучуку, бразильських горіхів та шкір.
Основну частину імпорту складають промислові продукти: машини та обладнання для промисловості та транспорту. Сировина, споживчі товари, та харчові продукти — це інші важливі категорії імпорту. Найбільші торгівельні партнери — Аргентина та США, але значна торгівля також ведеться з іншими Південноамериканськими країнами, Великобританією, Німеччиною і Японією.


Слайд #15
Туризм
Туризм ще не дає суттєвого внеску в економіку. Нещодавно Болівію було внесено до популярного туру Південною Америкою, який привертає туристів із США, Європи та Японії.
Найбільшу зацікавленість іноземних туристів викликають озеро Тітікака та його околиці (зокрема, рибальство); руїни інкських споруд на острові Сонця; доінкські руїни в Тіауанако; індіанське життя в Альтіплано.
Ще одна туристична траса пролягає через Кордильєри в джунглі Юнгаса. Цей маршрут є дуже популярним, бо протягом кількох годин можна побачити дивовижні краєвиди та відчути кліматичні контрасти Анд.
Національний парк Амборо
Ісіборо-Секуре


Слайд #16
Ла-Пас — місто в Болівії, а також адміністративний центр департаменту Ла-Пас. Знаходиться на висоті 3 690 м над рівнем моря.
Населення становить 321 тис. осіб


Слайд #17


Слайд #18
Тітікака́ — озеро на кордоні Перу та Болівії. Площа озера — 8287 км², висота — 3811 м над рівнем моря, що робить його найбільшим комерційно судноплавним озером у світі. За об'ємом води, воно також є найбільшим озером у Південній Америці. На озері займаються рибальством.


Слайд #19


Слайд #20


Слайд #21
В Болівії є одне з чудес давньої цивілізації – стародавнє селище Тіауанаку, що знаходиться недалеко від озера Тітікака. Тіауанаку – наймогутніший релігійний центр передінкського періоду, побудований на висоті 3800 м високо в Андах.
Найвідоміша споруда селища - “Ворота Сонця” що знаходиться у храмі Каласасайя. Вага воріт досягає 15 тон!


Слайд #22
www.themegallery.com
Ла-пас - політичний і комерційний центр Болівії, місцезнаходження урядових установ, сама високогірна столиця світу - центр міста лежить на висоті 3650 метрів над рівнем моря


Слайд #23
Дорога смерті Юнгас названа найнебезпечнішою дорогою у світі. Вона проходить від Лос-Юнгас до Ла-Пас. Вже 200 років місцеві жителі називають її дорогою смерті. Дорога дуже небезпечна для тих, хто подорожує машинами, але вона стала затребуваною пам’яткою для піших туристів і для гірських байкерів, які в захваті від 40 – кілометрового спускового ділянки дороги.


Слайд #24
Солончак Уюні - це одне з найулюбленіших місць туристів усього світу. 400 квадратних миль солончака були сформовані з доісторичного озера. Це місце особливо видовищне після дощу, коли залиті водою соляні плити відображають, мов дзеркало, небо.


Слайд #25


Слайд #26
www.themegallery.com


Слайд #27
Джерела
http://geosite.com.ua/index/0-299
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%96%D1%8F
http://vsviti.com.ua/2012/10/vyznachni-pamyatky-boliviji/
http://www.zoover.com.ua/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%96%D1%8F/%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D1%96-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%86%D1%8F


Слайд #28
Дякую за увагу!