Презентація "Біосфера"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Біосфера"
Слайд #1
Презентація на тему: ,,Біосфера,,
Підготувала
учениця 6-А класу
Сорока Надія


Слайд #2
Біосфера-оболонка нашого життя. Біосфера — це загально планетна оболонка, її склад це вся сукупність живих організмів на Землі. Біосфера виникла близько 3,5 млрд років тому.


Слайд #3
Біосфера-це наше життя…Її треба берегти,бо всі тварини,рослини живуть з допомогою біосфери!


Слайд #4
.
Як наша держава допомагає біосферіВ Україні охороною біосфери опікуються спеціальні організації та установи, видано укази про охорону повітря, води, ґрунту, створено Червону книгу - природоохоронний документ державного значення.


Слайд #5
Ліс-це земля,що засаджена деревами. 20 березня в усьому світі відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році.Ліс дає велику користь для людства.Для збереження лісу людям треба:♦Не псувати,а навпаки засаджувати дерева;♦Уникати пожеж;♦Не вбивати мешканців лісу,бо вони несуть велику користь.


Слайд #6
Водойми-це створені людиною або зроблені природою води.Водойми це озера,ріки,болота,канали.Кожна з цих назв має значення для людини.Завдяки їм ми маємо воду.Для того щоб зберегти воду нам треба♦очищати воду;♦оберігати її від шкідливих речовин(бензин,нафта…)♦слідкувати за рівнем води.


Слайд #7
Бережіть природу,вона у нас одна!