Презентація "Радіо"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Радіо"
Слайд #1
Радіо


Слайд #2


Слайд #3
Радіо — область науки й техніки, пов'язана з передаванням на відстань електромагнітних коливань високої частоти — радіохвиль, з допомогою якого здійснюється зокрема радіомовлення — передача через радіо сигналів, мови, музики для необмеженої кількості слухачів.


Слайд #4


Слайд #5
Питання першості у відкритті радіо у різних країнах трактується по-різному.
Біля витоків радіо стояли Нікола Тесла, Гульєльмо Марконі та Олександр Попов.


Слайд #6
Нікола ТеСЛА


Слайд #7
Гульєльмо Марконі


Слайд #8
Олександр Попов


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11
Історія Радіо в Україні


Слайд #12


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17


Слайд #18
Радіо використовується в Україні для радіотелеграфічного зв'язку з 1902. Початки радіомовлення припадають на 1924, коли у Харкові, через 4 роки після того, як почали діяти 4-кіловатні радіостанції в Москві, Ленінграді й Казані, розпочато радіопересилання через малопотужні передавачі. Перші потужні радіостанції були збудовані у Харкові й Києві 1925 Московським акціонерним товариством для широкого мовлення по радіо.


Слайд #19
Будинок у м. Херсоні, в якому була обладнана перша в Україні цивільна радіостанція та встановлено бездротовий зв'язок між Херсоном та Голою Пристанню


Слайд #20
Згодом постали радіостанції в Одесі, Дніпропетровську, Донецьку та інших містах. Введена у дію 1927 Харківська «РВ 4» (Радиовещательная станция 4) була четверта за потужністю в усьому СРСР. 1941 найпотужнішою довгохвильовою радіостанцією УРСР була Київська («РВ 84»), призначена також для пропагандивних пересилань за кордон.


Слайд #21


Слайд #22
Дякую за увагу!!!


Слайд #23
Підготувала: учениця 9-Бкласу
Пилипенко Тетяна Вчителю: Лисяк
Тетяні Іванівні