Презентація "Коронний розряд"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Коронний розряд"
Слайд #1
Коронний розряд
Презентація
з фізикиЖукової Сабріни та Мельник Лілії


Слайд #2
Коронний розряд - це тип газового розряду, що виникає в сильних неоднорідних електричних полях навколо електродів із великою густиною.


Слайд #3
Коронний розряд проявляється візуально у вигляді світіння навколо гострих кутів електрода. Напруженість електричного поля, що необхідна для виникнення коронного розряду, повинна перевищувати 30 000 Вольт/см


Слайд #4
Сильне неоднорідне поле має виникнути навколо лише одного електрода, інший може бути віддаленим, його роль можуть виконувати будь-які заземлені предмети.Якщо коронний розряд виникає навколо негативного електрода, то корона називається "негативною", а якщо навколо позитивного - "позитивною".


Слайд #5
Коронний розряд застосовується для:1) Очищення газів від пилу2)Супутних забруднень3)Для діагностики стану конструкцій.Тобто дозволяє виявляти тріщини у виробах.
Також коронний розряд використовується в копіювальних апаратах (ксероксах) і лазерних принтерах для заряду світочутливості барабану, перенесення порошку з барабану на папір, та для зняття залишкового заряду з барабана.


Слайд #6
Також коронний розряд використовується для визначення тиску всередині лампи розжарювання.


Слайд #7
Запитання:1) Де виникає коронний розряд? 2) Назвіть дві корони коронного розряду3) У яких приладах використовується коронний розряд?


Слайд #8
Дякую за увагу !