Презентація "Геотермальні теплові насоси"

+8
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Геотермальні теплові насоси"
Слайд #1
Підготувала
учениця 11-Б класу
Побивайло Карина
Геотермальні теплові насоси


Слайд #2
Загальні відомості
Теплови́й насо́с (помпа)— прилад, який переносить розсіяну теплову енергію в опалювальний контур. Принцип роботи теплового насоса заснований на зворотному циклі Карно. Концепцію теплових насосів було розроблено ще в 1852 британським фізиком та інженером Вільямом Томсоном (Лордом Кельвіном) і в подальшому вдосконалено та деталізовано австрійським інженером Петером фон Ріттінгером, якого і вважають винахідником теплового насосу, оскільки саме він зпроектував і встановив перший відомий тепловий насос у 1855 році.


Слайд #3
Основні види теплових насосів
Теплові насоси «вода-вода» є одними з найбільш ефективних теплоенергетичних систем, оскільки ґрунтова вода — це надійне й постійне джерело енергії.


Слайд #4
Основні види теплових насосів
Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Теплові насоси «ґрунт/вода» використовують енергію, що накопичується у ґрунті. Енергія забирається з ґрунту за допомогою ґрунтового теплоколектора, розташованого на поверхні належного розміру.


Слайд #5
Основні види теплових насосів
Теплові насоси «повітря/вода» використовують енергію, що накопичується в повітрі навколо нас. Такі теплові насоси можуть ефективно працювати при температурах до –20 °C.


Слайд #6
Переваги теплових насосів
2. Економічність
4. Широкий спектр застосування.
5. Екологічність.
1. Універсальність
3. Безпека


Слайд #7
Переваги теплових насосів


Слайд #8
Дякую за увагу!