Презентація "Тиждень безпеки життєдіяльності"

+3
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Тиждень безпеки життєдіяльності"
Слайд #1
Тиждень безпеки життєдіяльності


Слайд #2
ПРАВИЛАз безпеки користування побутовими газовими приладами і апаратами 


Слайд #3
Газові прилади і пристрої - плити, котли, водонагрівачі, регулятори тиску та інше обладнання, що використовується споживачем з метою задоволення своїх потреб у природному газі.


Слайд #4
Запам’ятай основні вимоги для попередження пожежі:


Слайд #5
*Забороняється користуватися несправними газовим и приладами чи використовувати їх не за призначенням. *Не можна залишати без нагляду працюючі газові прилади, бо на випадок затухання одного з пальників в приміщення починає надходити газ, він накопичується та, змішуючись із повітрям, утворює вибухонебезпечну суміш. Необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяг не загасив полум’я .


Слайд #6
*Якщо газ потрапив у повітря приміщення, негайно слід закрутити кран подачі газу і провітрити приміщення. *Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками. *Не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо.


Слайд #7
Порядок дій при виявлені запаху газу:


Слайд #8
*Ні в якому разі не використовуй сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню; не вмикай світло та будь–які електроприлади; не користуйся електродзвінками квартир; не використовуй телефони з дисковими номеронабирачами.


Слайд #9

*Негайно перекрий вентилі на газовому приладі і крани на плиті.
*Відчини вікно і двері, створивши протяг для провітрювання приміщення.
*Виклич аварійну службу газу за телефоном 104 і залиш приміщення.


Слайд #10
Порядок дій у разі вибуху газу та пожежі в приміщенні:


Слайд #11
*Негайно перекрий вентилі на газовому приладді і крани подачі газу перед ними. *Терміново повідом аварійну службу газу за телефоном 104. *Негайно повідом пожежну охорону за телефоном 101. *Якщо є постраждалі – виклич швидку медичну допомогу 103,


Слайд #12
Правила поведінки при отруєнні газом:


Слайд #13
* Відчини вікна, двері. *Потерпілого необхідно винести на вулицю і розстебнути одяг ну грудях. На голову покласти холодний компрес, а до ніг – грілку, оббризкати обличчя холодною водою, дати понюхати нашатирний спирт, напоїти міцним чаєм, кавою.


Слайд #14
Будь завжди уважним при користуванні газом, неухильно дотримуйся правил експлуатації газових приладів – у цьому запорука твоєї безпеки!