Презентація "Олімпійські Чепіони України"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Олімпійські Чепіони України"
Слайд #1
ОЛІМПІЙСЬКІ ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ


Слайд #2
ЯНА КЛОЧКОВА
Свої золоті медалі Яна виграла на Літніх Олімпійських іграх 2000(Сідней) та 2004 (Афіни) років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів; срібну медаль вона отримала на іграх 2000(Сідней) року у плаванні вільним стилем на дистанції 800 метрів.


Слайд #3
ВАСИЛЬ ЛОМАЧЕНКО
УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР-ЛЮБИТЕЛЬ У ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ ДО 60 КГ. ЧЕМПІОН ЛІТНІХ ІГОР У ПЕКІНІ(2008р.) ТА ЧЕМПІОН ЛІТНІХ ІГОР У ЛОНДОНІ(2012 Р.)


Слайд #4
ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА
УКРАЇНСЬКА СПОРТСМЕНКА. ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕПМІОНКА ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ. НА ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У АТЛАНТІ(1996р.) ВИБОРОЛА ДВІ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ТА ОДНУ СРІБНУ МЕДАЛЬ.


Слайд #5
БАЮЛ ОКСАНА
УКРАЇНСЬКА СПОРТСМЕНКА. НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У ЛІЛЛЕГАММЕРІ (НОРВЕГІЯ) З ФІГУРНОГО КАТАННЯ ПОСІЛА 1 МІСЦЕ І ОТРИМАЛА ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ.


Слайд #6
ВОЛОДИМИР КЛИЧКО
УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БОКСЕР. ОЛІМПІЙСЬКИЙ ЧЕМПІОН З БОКСУ У НАДВАЖКІЙ ВАГОВІЙ КАТЕГОРІЇ. В АТЛАНТІ(1996 Р.) НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У НАВДВАЖКІЙ КАТЕГОРІЙ ВИБОРОВ ЗОЛОТО.


Слайд #7
УСИК ОЛЕКСАНДР
УКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕР-ЛЮБИТЕЛЬ.  ОЛІМПІЙСЬКУ ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ ЗАВОЮВАВ 11 СЕРПНЯ 2012 РОКУ В ЛОНДОНІ, ПІСЛЯ ФІНАЛЬНОГО ПОЄДИНКУ СТАНЦЮВАВ НА РИНЗІ ПЕРЕМОЖНИЙ ГОПАК.