Презентація "Моя спеціальність - економіст"

-7
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Моя спеціальність - економіст"
Слайд #1
Моя спеціальність -
економіст


Слайд #2
Вступ
Професія економіста виникла сотні років тому, коли почали існувати основні економічні поняття: товар, обмін, гроші. За минулі сторіччя функції економіста помітно змінилися і розширилися. На перший погляд, ця професія може здатися нудною. Але економіка - це гра. І якщо ти зрозумів правила - тобі ніколи не буде нудно.


Слайд #3
Історія професії:
Економіст — професія сучасності. Хоча саме слово «економіка» було придумане в Стародавній Греції і означало «домоводство», тобто економічному аналізу піддавалося ведення домашнього господарства. Першим економістом вважається Арістотель, який будував теорії щодо обміну товарів, їх вартості і корисності..


Слайд #4
Визначення професії «економіст»
Економіст збирає і аналізує дані про виробничу діяльність, потім оцінює, наскільки вона успішна і, в кінцевому рахунку, готує пропозиції керівництву щодо вдосконалення технології виробництва і праці.


Слайд #5
Характерні риси економіста:
Любити математику
Володіти організаторськими здібностями
Бути уважним і акуратним


Слайд #6
Особисті якості та схильності:
     обов’язковість
     посидючість
     відповідальність
      акуратність
      старанність
      емоційно-психічна стійкість
      ерудованість
      комунікабельність


Слайд #7
А також:
Мати аналітичний склад розуму
Бути емоційно стійким
Вміти відстоювати свою думку
володіти здатністю до вивчення іноземних мов


Слайд #8
Особливості професії економіст


Слайд #9
Влаштовуючись економістом в одну з численних виробничих або торгових компаній, потрібно розбиратися в тому, як працює підприємство, вникати в інженерні питання, оцінювати ланцюжок виробництва «від і до», враховувати розташування складів готової продукції і т. д


Слайд #10
Аналізуючи дані бухобліку, економіст повинен шукати шляхи оптимізації бізнесу, обчислювати «слабкі місця» в роботі підприємства: перевищує розумні межі фонд заробітної плати, високі транспортні витрати, неефективну роботу з постачальниками ...


Слайд #11
У деяких організаціях від економістів вимагають уміння розробити бізнес-план, прорахувати прибуток від інвестицій, наприклад, у розширення виробництва (що вже ближче до роботи фінансового директора).


Слайд #12
Учениця 11-Б класуФедчишина Юлія
Презентацію виконала: