Презентація "Ден Браун"

-2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Ден Браун"
Слайд #1
Ден Браун
Підготувала
учениця 11 клас
Семенюк Наталія


Слайд #2
Ден Браун — американський письменник, журналіст, музикант.
Народився у штаті Нью-Гемпшир (США) 22 червня 1964 року. Батько письменника — професор математики, мати — професійний музикант.


Слайд #3
Біографія
Браун закінчив академію Філіпс-Екзетер та Амхерст-колледж. Після закінчення освіти відправляється до Каліфорнії, де розпочинає кар'єру музиканта. Записує декілька альбомів. 1993-го повертається до Нью-Гемпшира, де починає викладати англійську в Амхерст-колледжі.


Слайд #4
Біографія
З 1998-го займається літературною діяльністю. Його перший роман «Цифрова фортеця» стає бестселером в Інтернеті.


Слайд #5
Творчість
Написав кілька відомих творів, серед яких «Код да Вінчі» та «Янголи і демони», що розповідають про таємниці в суспільстві, символіці, змовах. Ці книги перекладені на більш ніж 40 мов та продані у кількості близько 90 мільйонів екземплярів (на 2009 рік). 


Слайд #6
Творчість
Головний герой цих книг — Роберт Ленгдон, головна тема — історія та християнство, і, як результат, до них відносяться по-різному. Браун на своєму сайті зазначає, що його твори не є антихристиянськими, а його «Код да Вінчі» — «розважальна історія, яка сприяє духовному обговоренню і дискусії».


Слайд #7
Творчість
2009-го вийшла нова книга Брауна — «Втрачений символ», яка спочатку повинна була вийти під назвою «Ключ Соломона». Головний герой цієї книги також Роберт Ленгдон, дія відбувається в Вашингтоні. Головному герою треба розгадати таємницю франкомасонів.


Слайд #8