Презентація "Донбас Арена"

+2
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Донбас Арена"
Слайд #1
Донбас Арена


Слайд #2
«Донбас Арена» — стадіон, розташований у центрі міста Донецька, в Міському парку культури і відпочинку. Розрахований на понад 50 тисяч глядачів.


Слайд #3
Стадіон став не тільки домашньою ареною ФК «Шахтар» і місцем проведення міжнародних чемпіонатів будь-якого рівня, але й культурним центром столиці Донбасу. За акредитацією УЄФА та ФІФА — споруда відповідає класу «еліт».


Слайд #4
Зовнішній дизайн стадіону був розроблений англійською компанією «АрупСпорт». Стадіон має овальну форму, а також скляні фасад і дах. Він орієнтований із півночі на південь, при чому основна трибуна розташована в західній частині.


Слайд #5
Дах арени нахилений у напрямку з півночі на південь, повторюючи нахил ландшафту й посилюючи природне освітлення й провітрювання поля. Зовнішнє підсвічування фасаду дозволяє стадіону в темний час доби сяяти, як діамант.


Слайд #6
Газон стадіону був вирощений в Словаччині і є одним з найкращих газонів у світі. Зараз його підігрів здійснюється за допомогою гликоля та води. Тут установлена така дренажна система, яка видаляє надлишки води з поля і сприяє аерації газону.


Слайд #7
Крісла стадіону були виготовлені австралійською фірмою «Camatic». Основна частина сидінь помаранчевого кольору, білими рисами на чорному тлі видніються написи «Shakhtar» і «Donetsk». Всього крісел налічується більше 50-ти тисяч.


Слайд #8
У будівлі «Донбас Арени» розташовані ресторани, ландж-бар, десятки фаст-фудів, торговельних точок, фітнес-центр, корпоративні ложі й навіть пункти першої допомоги. Тут знаходяться фан-кафе, музей і фірмовий магазин ФК «Шахтар».


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12


Слайд #13
Розминка перед матчем Англія — Франція.Euro 2012


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16
У неігрові дні в ложах стадіону можна проводити корпоративні заходи. Стадіон також зможе приймати міжнародні конференції. Крім футбольних матчів, оснащення «Донбас Арени» і його акустична система дозволять проводити тут шоу за участю вітчизняних артистів і закордонних зірок.


Слайд #17
Відкриття стадіону відбулося 29 серпня 2009 року в День шахтаря та День міста Донецька. Спочатку пройшло прапор-шоу, танцювальна група з кількох людей вийшла на поле, в руках у яких були прапори всіх членів УЄФА. Після над стадіоном злетів величезний футбольний м'яч.


Слайд #18
Потім на полі з'явився нинішній склад «Шахтаря».


Слайд #19
Завершував церемонію відкриття «Донбас Арени» виступ відомої американської соул-діви Бейонсе.


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22
Дякую за увагу!