Презентація "Художня смакота"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Художня смакота"
Слайд #1
Художня смакота
Виконали :
Кутинська Анна та Ликова Юлія
Учениці 6Б класу


Слайд #2
Кулінарія - область людської діяльності, пов'язана з приготуванням їжі. Включає комплекс технологій, обладнання та рецептів.
Готуючи вранці вівсянку і прикрашаючи її шматочками фруктів або варенням , вишукуючи новий рецепт традиційної чи екзотичної кухні , випікаючи приголомшливі торти або пиріжки , ви перетворюєте за допомогою магії ваших рук і знайдених рецептів ваших бабусь звичайні продукти в щось дуже смачне і чарівне! Як часто ми вимовляємо : Та це ж шкода їсти !


Слайд #3
Кулінарний карвінг по своїй суті — примітивна форма мистецтва скульптури або гравірування по поверхні прикрашають стіл недовготривалих кухарських виробів з фруктів і овочів.Красиво оформлене страва — важливий елемент сучасного щоденного і святкового столу. Прикраси перетворюють навіть звичні страви, завжди радуючи дітей і дорослих. І фігурна різьблення по овочів і фруктів у цьому чимала підмога.


Слайд #4


Слайд #5


Слайд #6


Слайд #7
Чи можна використовувати термін «мистецтво», коли мова йде про те, щоб зібрати сніданок? Можна! Якщо мова йде про Японію і японців. Адже, якщо в наших з вами країнах коробочка з сніданком виглядає як домашнє друге з салатом або овочами, в Японії це називається бенто-бокс (bento-box) і виглядає як невелика красива картина з їжі.


Слайд #8


Слайд #9


Слайд #10


Слайд #11


Слайд #12
Мистецтво приготування їжі - кулінарія, як і всі види мистецтв, без сумніву, вимагає таланту і натхнення, професійної майстерності, почуття міри, а також особливої ​​інтуїції, породженої все тими ж талантом, натхненням і майстерністю. «Мистецтво довговічне, а життя коротке»-говорить латинське прислів'я, яке за кілька століть свого існування жодного разу, напевно, ні в кого не викликало ніяких заперечень.


Слайд #13


Слайд #14


Слайд #15


Слайд #16


Слайд #17


Слайд #18


Слайд #19
Багатьом з нас доводилося спостерігати за мистецтвом кавового живопису в кав'ярнях. Завжди приємно отримати чашку ароматної кави, прикрашену хитромудрим малюнком, однак чи замислювалися ви коли-небудь як створюються ці кавові картини?


Слайд #20
Латте арт – дивовижне і прекрасне мистецтво кавового живопису. Ароматна чашечка справжнього еспресо з химерними візерунками на найніжнішій молочній пінці виглядає дуже апетитно!


Слайд #21
На сьогоднішній день існує декілька основних видів латте арту.
Пітчинг – латте арт, виконуваний лише за допомогою пітчера.Етчінг – малюнки на каву наносяться загостреним предметом, наприклад, дерев’яною зубочисткою.Капучіно-арт – це вид латте арту, у якому поряд зі збитим молоком для отримання малюнків на каву використовуються також шоколадний сироп, тертий шоколад, іноді харчові барвники.Мульти-арт поєднує в собі техніку етчінга і капуччіноарта і дозволяє майстру домагатися вражаючих результатів.Еспресо-арт – особливий вид латте арту, коли малюнки на каві виконуються на крему – пінці еспресо. Малюнки виконуються загостреним предметом.


Слайд #22


Слайд #23


Слайд #24


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27
Красива подача їжі – запорука не просто відмінного настрою безпосередньо під час прийому їжі, але також і прекрасний стимулятор апетиту. Оригінальний декор і чудову якість посуду в поєднанні з деякими дрібницями допоможуть привернути увагу гостей і назавжди залишити приємне враження.