Презентація "Вжещ (Вржещ) Євген Ксаверійович"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Вжещ (Вржещ) Євген Ксаверійович"
Слайд #1
Вжещ (Вржещ) Євген Ксаверійович
Український художник-пейзажист. Поляк за походженням. Навчався в Київській рисувальній школі М. Мурашка, Петербурзькій Академії мистецтв та Мюнхенській Академії мистецтв. Жив та працював у Києві.


Слайд #2
“Бузок”


Слайд #3
“Поля”


Слайд #4
“Лісова річка”


Слайд #5
Мокрицький Аполлон Микола́йович 
Український і російський живописець та педагог. Був учнем К.Брюллова та О.Венеціанова. Закінчив Ніжинську гімназію вищих наук. Друг Шевченка, брав активну участь в організації викупу його з кріпацтва.


Слайд #6
Автопортрет


Слайд #7
“Портрет дружини”


Слайд #8
«Дівчина на карнавалі (Марія Джиоллі)»


Слайд #9
“Жіночий портрет”


Слайд #10
В Коростишеві працювала майстерня по обробці дорогоцінних металів. Талановиті художники оздоблювали церковні та світські споруди. Митці з різних районів оздоблювали вироби з фарфору та фаянсу орнаментом


Слайд #11
Канцеров Олександр Григорович
Російський художник. У Санкт-Петербурзі відвідував заняття Академії мистецтв. Потім повернувся до Житомира. Очолював Житомирську спілку художників, викладав живопис в школі та училищі. Відомий своїм пейзажним живописом, що продовжує традиції Куїнджі.


Слайд #12
«Cпiвець природи України, а точнiше, колишньої Волинi, з її казковими лiсами, заростями папороті та тихоплинними рiками Тетеревом, Горинню, Гуйвою, - таким постає в нашiй уявi чудовий український художник-пейзажист Олександр Григорович Канцеров, найвидатнiший художник, який працював у Житомирi на початку цього столiття до 1937 року...»


Слайд #13
“Ізюмський хутір”


Слайд #14
“Село Цербовка”


Слайд #15
Штеренберг Давид Петрович
Радянський живописець та художник-графік українського походження. Представник напівфутуристичного образотворчого мистецтва, перехідного від авангарду до «тихого мистецтва». Народився в Житомирі у родині підприємця. Навчався в приватній художній студії в Одесі, Навчався в паризькій Академії мистецтв та Академії Вітті.


Слайд #16
«Портрет Н. Д. Штеренберг», дружини художника


Слайд #17
У порту


Слайд #18
“Натюрморт з лампою”


Слайд #19
Юзеф Маньковський
Освіту здобував у Житомирській чоловічій гімназії, згодом – в Одеській малювальній школі і академії художеств у Санкт-Петербурзі