Презентація "Мерилін Монро"

Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "Мерилін Монро"
Слайд #1
Мерилін Монро
Левчук Катерина
9-А


Слайд #2
Мерилін Монро – це американська кіноактриса, співачка та модель. Ось уже багато років вона залишається еталоном жіночої краси та іконою стилю, навіть попри те, що вже давно померла.


Слайд #3


Слайд #4
Біографія
Справжнє ім’я кінодіви - Норма Джин Мортенсен. Вона народилася 1 червня 1926 року у Лос – Анжелісі, Каліфорнія. Ствердують, що Норму Джин назвали в честь двох великих актрис того часу: Норми Талмадж і Джин Харлоу.


Слайд #5
Її матір, Гледіс, була психічно неврівноваженою і фінансово не спроможною піклуватися про молоду Норму Джин, тому вона віддала доньку до прийомної сім'ї: Алберта та Іди Болендер з Каліфорнії. Там Норма прожила до семи років.


Слайд #6
Мерилін Монро в дитячі роки


Слайд #7
Згодом повертається жити до матері, та у Гледіс все частіше відбуваються психічні напади. Через це право опікунства на дівчинку передається найкращій подрузі її матері, Грейс MакKі.


Слайд #8


Слайд #9
Грейс дозволяла Нормі носити макіяж та завивати волосся. Вони разом ходили в кінотеатри, формуючи у Норми захоплення кінофільмами та акторами. Грейс стала людиною, яка сказала Нормі, що колись вона стане кінозіркою.


Слайд #10


Слайд #11
Згодом Грейс виходить заміж і віддає Норму в сирітський притулок. Через деякий час будуть спроби забрати дівчинку до себе.Та пізніше вимушена була відмовитись від цього. Починаючи з 1938 року дівчина переїжджає він однієї тітки до іншої, все ж повернувшись до материної подруги у 1942 році.


Слайд #12


Слайд #13
Під час навчання в школі, вона знайомиться з Джимом Догерті, що був на п'ять років старший за неї. За наполяганням Грейс, 19 червня 1942 року Норма вийшла заміж за Джима Догерті, після чого кинула школу і оселилася у нього. Через рік після весілля він найнявся в торговий флот і відбув до Тихого Океану.


Слайд #14


Слайд #15
Шлюб довго не протримався - 13 вересня 1946 року вони розлучилися. Це сталося через роботу Норми моделлю. У цей час Монро стала однією з найуспішніших моделей агенства: вона з'являлась на обкладинках десятків журналів, а трохи пізніше, у 1947 з’являється перший фільм з її участю. Тоді ж і був вигаданий її творчий псевдонім.


Слайд #16


Слайд #17
Вона знялася у таких фільмах, як «У джазі тільки дівчата», «Автобусна зупинка», «Принц і статистка», «Джентльмени віддають перевагу блондинкам» та багатьох інших, що у загальному рахунку становлять близько 30.


Слайд #18
Особисте життя
Білявка була одружена тричі. Її чоловіком спершу був Джеймс Догерті, удруге - бейсбольна зірка Джо ді Маджіо, утретє - драматург Артур Міллер, який написав для неї сценарій серйозного фільму «Непристосовані», що й став останньою її роботою.


Слайд #19
У 1951 році Мерилін познайомилася з Джоном Кеннеді, який згодом став президентом США. З 1954 року вони вступили в любовний зв'язок і були близькі до 1960 року. Ходили плітки про роман Мерилін з його братом Робертом Кеннеді, до якого Мерилін ставилася дуже добре. Всі ці пліткі доказів не мають.


Слайд #20


Слайд #21


Слайд #22


Слайд #23
Смерть
Мерилін Монро померла 5 серпня 1962 року в Брентвуді (Каліфорнія) у віці 36 років від смертельної дози снодійного. Існує багато трактувань причин її смерті — за деякими версіями Монро була вбита.


Слайд #24
Існують п'ять основних версій причини її смерті:
вбивство, здійснене спецслужбами за наказом братів Кеннеді для запобігання оголошення їх сексуальних зв'язків;
вбивство, здійснене мафією;
передозування наркотиків;
самогубство;
трагічна помилка психоаналітика актриси Ральфа Грінсона, що прописав пацієнтці прийняти хлоралгідрат після прийнятого нею нембутала.
Яка була істинна причина — невідомо до цього часу.


Слайд #25


Слайд #26


Слайд #27


Слайд #28


Слайд #29
Дякую за увагу)))
06.04.2012