Презентація "12 фактів про Німеччину"

-1
Попередній слайд
Наступний слайд


Завантажити презентацію "12 фактів про Німеччину"
Слайд #1
12 фактів про Німеччину


Слайд #2
Штраф за ляпас - 500 євро.


Слайд #3
Якщо ж на вас все-таки напали і вдарили, у відповідь удар повинен бути нанесений протягом однієї секунди. Якщо за два, то судити будуть вже вас.


Слайд #4
У Баварії, протягом робочого дня, людина має право випити кухоль пива.


Слайд #5
Бомжі часто заводять собак. Вони отримують додаткові гроші на їх утримання.


Слайд #6
Якщо ви наробили боргів навіть на півмільйона, достатньо заявити про своє розорення, вас зобов'яжуть знайти постійну роботу, залишать вам на життя близько тисячі євро і менше ніж через 10 років борги ваші будуть списані.


Слайд #7
Алкогольне сп'яніння є пом'якшувальною провину обставиною в суді. За винятком дорожньо-транспортних прецендентом і посадових злочинів.


Слайд #8
Всі ділові листи в Німеччині закінчуються фразою "З дружнім привітом". Навіть повістка про штраф.


Слайд #9
Щоб піти на рибалку в Німеччині, спершу потрібно закінчити відповідні курси. Де один з розділів буде присвячений тому, як поводитися з спійманої рибою, щоб вона не відчувала зайвих мук.


Слайд #10
Штраф за кинутий на асфальт недопалок у Німеччині - 20 євро.


Слайд #11
У Німеччині в порядку речей, коли дівчина і хлопець платять кожен сам за себе. Якщо ти платиш за дівчину, це може бути розцінено як несподівана щедрість або претензії на її незалежність.


Слайд #12
На жаль, у Німеччині багато педофілів. Втім, у Росії їх напевно просто дуже боляче б'ють. А тут - не можна. Навіть посадити його важко.